/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Classen wprowadza na rynek markę Family Door

Classen

Autor:
Źródło: Classen
Data: 2011-06-27


Classen, renomowany producent podłóg i drzwi wprowadza zmiany w kanałach dystrybucji stolarki drzwiowej. Po zakup kilkunastu ekskluzywnych kolekcji skrzydeł drzwiowych zaprasza wyłącznie do autoryzowanych salonów sprzedaży oraz sieci sklepów RuckZuck. 26 innych, popularnych kolekcji, od lipca br. dostępnych będzie w sieciach marketów budowlanych i pozostałych punktach sprzedaży pod wprowadzoną na polski rynek marką Family Door.

Drzwi z kolekcji CenturyDrzwi z kolekcji CenturyFot. Classen

Podział na dwa kanały dystrybucji zastosowany przez producenta jest odpowiedzią na potrzeby polskiego rynku i dowodem na jeszcze większą profesjonalizację firmy. Każdego roku Classen wprowadza na rynek kilka kolekcji skrzydeł drzwiowych. Dotychczas asortyment renomowanego producenta podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych dostępny był zarówno w sieciach marketów budowlanych, punktach sprzedaży detalicznej jak i w sklepach RuckZuck. Z początkiem lipca bieżącego roku sytuacja ulegnie zmianie.

- Classen posiada ustabilizowaną pozycję na rynku i jako firma wypracowała markę, która szybko stała się symbolem najlepszej jakości produktów. Dynamiczny rozwój, systematyczne poszerzanie oferty handlowej i chęć wyjścia naprzeciw potrzebom konsumentów przyczyniły się do podjęcia decyzji o rozdzieleniu dystrybucji stolarki drzwiowej na dwa segmenty. Obie marki wywodzą się z tej samej fabryki, dlatego żaden z produktów nie straci na jakości, będzie natomiast lepiej dopasowany do oczekiwań Klienta – mówi  Anna Górecka, Dyrektor ds. Marketingu i Reklamy w firmie Classen.

Kolekcje drzwi należące do segmentu Classen Premium, takie jak Retro HR, Asteria czy Discovery oraz drzwi techniczne przeciwpożarowe sygnowane nazwą producenta będą dostępne wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży oraz sklepach RuckZuck – salonach oferujących produkty Classen.

Z myślą o klientach marketów budowlanych czy innych sieci sprzedaży, wśród których najbardziej popularne są takie kolekcje jak Century, Malaga, Antiope i Leto, Classen wprowadzi nieznaną dotąd w Polsce markę Family Door. Skupi ona ponad 20 kolekcji skrzydeł drzwiowych segmentu tzw. Family. Marka będzie również dostępna w sieci sklepów RuckZuck.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Pekne drzwi tylko szkoda ze tak malo wytrzymale ,konstrukcja produkowana jest ...

mdf, zawiasy szybko sie wyrabiaja

EDZIO [1]Odpowiedz na ten komentarz2011-07-04 13:53:43

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz