/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Schattdecor na targach Interzum 2011

Schattdecor

Autor:
Źródło: Schattdecor
Data: 2011-06-21


„To było jedno z naszych najlepszych wystąpień targowych w Kolonii“- tak podsumował Interzum Roland Auer, Członek Zarządu ds. sprzedaży grupy Schattdecor.

Wyjątkowa prezentacja produktów i trendów z wieloma nowościami wzorniczymi zachwyciła klientów Schattdecor podczas targów Interzum 2011.Wyjątkowa prezentacja produktów i trendów z wieloma nowościami wzorniczymi zachwyciła klientów Schattdecor podczas targów Interzum 2011.Fot. Schattdecor

„Klienci byli pod wrażeniem naszej prezentacji nowości produktowych i trendów. Nowoczesne laboratorium 3D_Lab oraz wystawa wzorów cyfrowych z kolekcji digital Visions by Schattdecor stanowiły podkreślenie naszej  wysokiej  kompetencji w zakresie kreacji  powierzchni meblowych i podłogowych”.

Obok wyjątkowej prezentacji kolekcji, trendów, nowości wzorniczych oraz  innowacji w zakresie produkcji folii Smart- i Postfoil, a także zadruków cyfrowych w ramach digital VISION by Schattdecor, Schattdecor zaoferował gościom  na stoisku, których  liczba przekroczyła 1500 osób, niespodziankę prezentacyjną w postaci  laboratorium 3D_Lab by Schattdecor, które stało się prawdziwym hitem w zakresie prezentacji wzorów.

Powierzchnie z efektami haptycznymi były centralnym i przewodnim tematem ofensywy produktowej. Schattdecor zaprezentował swoją wysoką kompetencję w zakresie  rozwoju dekorów z efektami specjalnymi. Wzór ekskluzywny Carolina Oak czy też wzory  powstałe we współpracy z  firmami Hueck czy Sesa: Dąb Canterbury oraz Wiąz Taormina to tylko z niektóre przykłady  struktur synchronicznych w obszarze zadrukowanych  papierów dekoracyjnych. W obszarze folii należy zwrócić uwagę na takie wzory jak Sosna Mendocino czy Dąb Pasadena,  należące do nowej generacji folii Smartfoil 3D.

Nad całością stoiska  dominował wzór  Canyon Natural Oak w postaci CPL, stanowiący swoistą ramę dla prezentacji trzech tematów trendowych: pure Essence, tomorrow´s Souvenir oraz industrial Heritage. Zwiedzający stoisko mieli  okazję przekonać się o sile kreacji firmy, podziwiając nowości wzornicze takie  jak Dąb Rijeka, Wiąz Nancy czy Jesion Alcantara.

Dąb Rijeka
Wzór o spokojnej w wyrazie strukturze drewna z podkreślonymi delikatnie porami negatywnymi, co nadaje całości plastyczny wygląd. Promienie rdzeniowe i niewielkie sęki sprawiają, że paskowany rysunek nabiera lekkości.

Wiąz Nancy
Nowość wzornicza Wiąz Nancy to delikatny rysunek drewna urozmaicony licznymi  elementami takimi jak nacięcia poprzeczne czy przetarcia krzyżowe, co jest  typowe dla tego gatunku drewna. Dekor oddziaływuje bardzo harmonijnie i jest  niezwykle  nowoczesny. Inspiracją do jego stworzenia był styl meblowy lat 50- tych  i 60-tych.

Jesion Alcantara
Drewno twardzielowe, bardzo  naturalne w swoim charakterze, z grą kolorów. Typowe dla gatunku  ciemne paskowane, przeplatane jasnymi partiami drewna. Podkreślone niewielkie przyrosty roczne.

Zadruki cyfrowe Schattdecor zaprezentował na wystawie  na Piazza w hali  6 oraz  na stoisku w hali 4.2. Ponad 30 wielkoformatowych wzorów w postaci HPL budziło duże zainteresowanie  architektów i projektantów.Punktem kulminacyjnym na stoisku Schattdecor była impreza w drugi dzień targów, w której wzięło udział ponad  600 osób. Tureckie pistacje, amerykańskie hot-dogi były symbolami nowo otwartych siedzib w Turcji i w USA. Prezes Zarządu grupy Reiner  Schulz  wykorzystał ten wieczór z klientami by pożegnać wieloletniego szefa sprzedaży Hartwiga Dicktena, który odszedł na zasłużoną emeryturę, przyczyniając się wcześniej przez wiele lat do międzynarodowego sukcesu firmy.Branża meblarska podkreśliła, poprzez swój liczny  udział w targach, znaczenie Interzum. Efektem współpracy  branży z organizatorami wystawy było bardzo udane spotkanie producentów, które może służyć za wzór sukcesu targowego.

 

Schattdecor na targach Interzum 2011 (Zdjęcia: 4)

Wyjątkowa prezentacja produktów i trendów z wieloma nowościami wzorniczymi zachwyciła klientów Schattdecor podczas targów Interzum 2011.Prezentacja nowych dekorów w laboratorium 3D_ Lab zachwyciła klientów i była źródłem nowych wrażeń wzrokowych.Ponad 30 wielkoformatowych wzorów w postaci HPL budziło duże zainteresowanie architektów i projektantów.Punktem kulminacyjnym na stoisku Schattdecor była impreza w drugi dzień targów, w której wzięło udział ponad 600 osób. Tureckie pistacje, amerykańskie hot-dogi były symbolami nowo otwartych siedzib w Turcji i w USA.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz