/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Pierwszy sklep franczyzowy Abry otwarty zostanie w Oświęcimiu

Abra

Autor: opr. pks
Źródło: Abra
Data: 2011-06-16


18 czerwca w Oświęcimiu otwarty zostanie pierwszy sklep franczyzowy sieci sklepów meblowych Abra. Spółka zapowiada w najbliższych miesiącach kolejne otwarcia sklepów własnych i franczyzowych, wsparte kampaniami reklamowymi w mediach i intensywnymi promocjami dla klientów.

Program partnerski Abry to odpowiedź na istniejące zapotrzebowanie na sklepy meblowe w miastach poniżej 50 tys. mieszkańców. Abra była dotychczas skupiona w większych miastach. Obecnie zamierza podbić rynek mniejszych miejscowości, w których właśnie widzi duży potencjał rozwoju.

Sklep w Oświęcimiu otwarty został przy jednej z głównych ulic handlowych miasta, dedykowanej artykułom budowlanym oraz wyposażenia wnętrz. Powierzchnia lokalu wynosi 600 m2.

- Zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z firmą Abra S.A, ponieważ dzięki naszemu doświadczeniu w branży meblowej mogliśmy dobrze ocenić, jak duży potencjał ma sklep meblowy tej sieci w Oświęcimiu. Niewątpliwym plusem przyłączenia się do znanej sieci jest dostęp do oferty producentów na bardzo atrakcyjnych warunkach handlowych, a także szybka realizacja zamówień. Franczyza daje większe możliwości, ponieważ duży może po prostu więcej – mówi Tomasz Wojtarowicz, jeden z właścicieli sklepu w Oświęcimiu.

Sklep meblowy w Oświęcimiu to pierwszy funkcjonujący sklep partnerski Abry. Aktualnie prowadzone są rozmowy w kolejnych miastach. Firma przygotowuje też otwarcia sklepów własnych w Warszawie, Białymstoku i Bełchatowie. Łącznie, po zaplanowanych obecnie otwarciach, w ramach sieci sklepów meblowych Abra funkcjonować będzie do końca roku ponad 80 placówek w całej Polsce.

– Dużą zaletą funkcjonowania w sieci jest udział w ogólnopolskich kampaniach reklamowych w telewizji oraz cyklicznie ukazujące się katalogi produktowe, które możemy dostarczyć do klientów na naszym terenie – dodaje Wojciech Malicki, współwłaściciel sklepu Abry w Oświęcimiu. – Dodatkowo cykl szkoleń z zakresu obsługi klienta, wsparcie w wyposażeniu sklepu oraz możliwość oferowania klientom atrakcyjnych warunków kredytowania zakupów - pozwala na przygotowanie konkurencyjnej oferty i osiągnięcie szybkiego sukcesu rynkowego – dodaje Malicki.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz