/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Kolekcja Mebli Klose Liderem Rynku 2011

Kolekcja Mebli Klose

Autor:
Źródło: Kolekcja Mebli Klose
Data: 2011-06-08


Kolekcja Mebli Klose została uznana za najlepszą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji wysokiej klasy mebli mieszkaniowych. Tytuł Lidera Rynku został przyznany firmie Klose już po raz 10.

Statuetki i przyznane certyfikaty w imieniu Kolekcji Mebli KLOSE odebrał Prezes Zarządu Wojciech Gieburowski.Statuetki i przyznane certyfikaty w imieniu Kolekcji Mebli KLOSE odebrał Prezes Zarządu Wojciech Gieburowski.Fot. INTERRES INTERNATIONAL FAIR

Firma Klose po raz kolejny znalazła się wśród laureatów konkursu promocyjnego Lider Rynku, uzyskując tytuł Lidera Rynku 2011. Kolekcja nagród zdobytych przez firmę Klose powiększyła się również o prestiżowe wyróżnienie „Euro Leadera”. Oba tytuły przyznane zostały Kolekcji Mebli Klose w zakresie „produkcji i dystrybucji wysokiej klasy mebli mieszkaniowych; marka wierna wysokim standardom wzornictwa, jakości i innowacyjności”.

Podczas finałowej gali statuetki i przyznane certyfikaty w imieniu Kolekcji Mebli KLOSE odebrał osobiście Prezes Zarządu Wojciech Gieburowski.

Kolekcja Mebli Klose Liderem Rynku 2011 (Zdjęcia: 2)

Statuetki i przyznane certyfikaty w imieniu Kolekcji Mebli KLOSE odebrał Prezes Zarządu Wojciech Gieburowski.Firma Klose już po raz 10-ty Liderem Rynku

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA