/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Drzwi i podłogi VOX: Nowy salon wzorcowy – teraz w Katowicach

Vox

Autor:
Źródło: Vox
Data: 2011-06-03


Kolejny salon wzorcowy Drzwi i podłogi VOX został uruchomiony w Katowicach. To już trzeci salon wzorcowy – po Warszawie i Świeciu – otwarty w ciągu 2 miesięcy.

Fot. Vox

Salon to przede wszystkim największa oferta markowych drzwi i podłóg na katowickim rynku. Na powierzchni 250 m2 powstała imponująca ekspozycja złożona z ponad 120 wzorów drzwi oraz około 100 rodzajów podłóg! Pełna oferta materiałów wykończeniowych różnych producentów jest kilka razy większa.

Katowicki salon Drzwi i podłogi Vox został zaaranżowany według najnowocześniejszych standardów trade marketingu. Oferta handlowa salonu prezentowana jest w innowacyjny sposób, z wykorzystaniem modeli ekspozytorów stworzonych w czasie prac badawczych. Zastosowano w nim przede wszystkim nowoczesne rozwiązania do prezentacji drzwi i podłóg.

To co dodatkowo wyróżnia nowy salon Drzwi i podłogi VOX to stanowisko dla projektantów wnętrz współpracujących z salonem, wyposażone w niezbędne do pracy katalogi oraz wzorniki. Salon oferuje ponadto montaż zakupionych drzwi i podłóg przez certyfikowanych wykonawców, bowiem sprawdzeni montażyści to gwarancja jakości wykonanej pracy oraz bezpieczeństwo dla klienta. Zakup towaru z usługą montażu to również mniejsze o 15% koszty.

Drzwi i podłogi VOX: Nowy salon wzorcowy – teraz w Katowicach (Zdjęcia: 3) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz