/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Podłogi i Drzwi powiększyły sieć o dwa kolejne sklepy

Podłogi i Drzwi

Autor: oprac. pks
Źródło: Podłogi i Drzwi
Data: 2011-06-03


Ruszyły dwa kolejne sklepy konceptu Podłogi i Drzwi. Nowe placówki powstały w Częstochowie i Przysusze.

Fot. Podłogi i Drzwi

Operatorem konceptu Podłogi i Drzwi jest DDD Dobre Dla Domu. Nowa formuła sklepu adresowana jest do właścicieli firm montażowych, właścicieli małych niezrzeszonych sklepów a nawet osób bezrobotnych posiadających doświadczenie w branży. Jej główną zaletą jest dostęp do pełnej oferty DDD Dobre Dla Domu przy bardzo niskiej kwocie inwestycji. Koncept Podłogi i Drzwi nie wymaga bowiem zatowarowania, dlatego na uruchomienie takiego punktu wystarczy ok. 10 tys. zł.  

Koncept zakłada współpracę trzech stron – partnera Podłogi i Drzwi, centrali oraz dotychczasowych franczyzobiorców sieci DDD Dobre Dla domu, u których partnerzy będą się zaopatrywać w towar.

To rzadka na rynku formuła, która nie wymaga zatowarowania sklepu - wyjaśnia Marek Frątczak, szef działu ekspansji DDD Dobre Dla Domu. - Nowy format współpracy z DDD Dobre Dla Domu jest odpowiedzią na zainteresowanie lokalnych przedsiębiorców – Dzięki temu drobni przedsiębiorcy oferujący usługi montażowe mogą niskim kosztem rozszerzyć dotychczasową działalność uzyskując dostęp do materiałów w cenach, których nie uzyskaliby jako samodzielni właściciele sklepów.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz