/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowa kolekcja blatów Pfleiderer

Pfleiderer Grajewo

Autor:
Źródło: Pfleiderer Grajewo
Data: 2011-05-31


W najnowszej kolekcji blatów firmy Pfleiderer na rok 2011 znaleźć można 11 nowych dekorów, inspirowanych ponadczasowym pięknem natury. Wśród nich znajdują się jasne i ciemne drewna, imitujące różnobarwne skały oraz jeden dekor z motywem roślinnym. Nowe dekory są idealną propozycją do aranżacji kuchennej, a także użytku pozadomowego m.in. w przestrzeni publicznej. Na szczególną uwagę zasługują blaty, w których zastosowano nowoczesną strukturę powierzchni FG (Fine Grain). Kolekcja właśnie debiutuje na rynku polskim.

Blaty z oferty Pfleiderer cechują wysokie walory użytkoweBlaty z oferty Pfleiderer cechują wysokie walory użytkoweFot. Pfleiderer

NOWOCZESNY DESIGN

Pfleiderer Grajewo od wielu lat uważnie obserwuje najnowsze trendy we wzornictwie, które pojawiają się nie tylko na polskim, ale przede wszystkim na światowym rynku. Przy tworzeniu swoich najnowszych produktów współpracuje też ze światowej sławy projektantami, którzy starają się, by oprócz walorów funkcjonalnych produkty Pfleiderer były atrakcyjne pod względem wzorniczym i zaspokajały gusty najbardziej wymagających klientów. Pfleiderer jest firmą wyznaczającą drogę dla produktów drewnopochodnych, które odznaczają się nowoczesnym designem.

VINTAGE
Najnowszy trend to odejście od wysokiego połysku na rzecz idealnie matowych powierzchni inspirowanych pięknem natury. Dzięki temu dekory stają się prawie identyczne z ich odpowiednikami w naturze. W tym nowym podejściu do materiałów pojawiają się unikatowe możliwości zdobienia produktów. Matowość daje szansę na tworzenie dekorów przypominających postarzałe drewno, nazywane często przez projektantów Vintage, lub zastosowanie efektów zbliżonych do surowych cięć.

KOLEKCJA DEKORÓW 2011
Poziom wzorniczy najnowszej kolekcji dekorów firmy Pfleiderer wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku, oferując bogaty wachlarz wzorów inspirujących do realizacji wyszukanych i niepowtarzalnych aranżacji. Dąb Dakota, Dąb Dakota Ciemny, Nevada, HiTeak, Makassar, Zebrano to nazwy dekorów inspirowanych różnego rodzajami drewna. Trawertyn, Bazalt, Ottawa, Snowland to dekory przypominające naturalne skały, kamień i minerały. Piękny dekor z modnym akcentem florystycznym to Athabaska.

NOWOŚĆ! STRUKTURA FG
Dzięki zastosowaniu struktury FG (Fine Grain) blaty z tegorocznej kolekcji wpisują się w najmodniejszy obecnie trend angażujący matowe powierzchnie w aranżację nowoczesnych i ekskluzywnych przestrzeni. Struktura FG zapewnia blatom doskonale matową powierzchnię przypominającą lakier strukturalny, co pozwala nadać dekorom większy realizm. Dzięki strukturze FG dekory z motywami kamiennymi pozwolą w kontakcie z nimi wywołać skojarzenia z powierzchniami ceramicznymi, a inspirowane drewnem jeszcze bardziej będą przypominać naturalne drewno.

Oprócz walorów estetycznych struktura FG zapewnia blatom wyjątkową odporność na zarysowania, sprawia, że nie widać na niej odcisków palców i w porównaniu do innych blatów jest wyjątkowo łatwa w utrzymaniu czystości. Matowa powierzchnia w konfrontacji z powierzchnią o wysokim połysku odznacza się znacznie lepszą absorpcją światła, co stanowi dużą zaletę, jeżeli w kuchni zastosowano silne światło podszafkowe.

Nowa kolekcja blatów Pfleiderer (Zdjęcia: 4)

Blaty z oferty Pfleiderer cechują wysokie walory użytkoweBlat kuchenny - dekor OttawaBlat kuchenny - dekor HiTeakBlat kuchenny - dekor FG Athabaska

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz