/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Drewniane tarasy i balkony - poznaj ofertę JAF Polska

JAF Polska, Artykuł sponsorowany

Autor:
Źródło: JAF Polska, Artykuł sponsorowany
Data: 2011-05-18


Taras i balkon to wymarzone miejsce spotkań rodzinnych, towarzyskich, biznesowych gdzie w otoczeniu zieleni i kwiatów, możemy rozkoszować się wspaniałym towarzystwem, aromatycznym grillem lub przeciwnie - ciszą, spokojem i bliskością natury.

Fot. JAF

Taka przydomowa strefa relaksu a wręcz nasz prywatny azyl. Dzięki panoramicznym oknom taras staje się przedłużeniem wnętrz mieszkalnych. Z powodzeniem może pełnić funkcję salonu, kuchni a nawet sypialni.

Deski tarasowe stosuje się na zewnątrz przy tworzeniu powierzchni wypoczynkowych zarówno na prywatnych balkonach i tarasach jak i w miejscach publicznych. Współczesne trendy w architekturze dają nam kolejne miejsce - ogrody i tarasy na dachach.

W ofercie JAF Polska znajdziecie Państwo trzy rodzaje drewna tarasowego wyczerpujące wymagania stawiane przez użytkowników. Pierwszą grupą produktów są deski tarasowe z drewna egzotycznego. Cechuje się ono dużą gęstością a co za tym idzie odpornością na ścieranie, biodegradację oraz działanie warunków atmosferycznych.

Ogromną zaletą jest bardzo niskie nagrzewanie się desek od słońca dzięki czemu chodzenie na boso w upalne dni już nie jest bolesne.

Drewno egzotyczne wymaga jedynie olejowania by utrzymać jego żywy kolor. Firma JAF Polska oferuje gatunki takie jak badi, massaranduba, bangkirai, keruing, modrzew syberyjski oraz całą gamę produktów do montażu tarasów oraz środków konserwacji i czyszczenia.

Deski po termomodyfikacji
Kolejną grupą produktową JAF Polska jest skandynawska sosna termo modyfikowana. Jest to produkt o bardzo dużej stabilności i trwałości po stosunkowo umiarkowanej cenie. A zatem ciekawa alternatywa dla wykonawców elewacji i tarasów, ponieważ trwałość i stabilność takich desek jest nieporównywalnie większa niż desek ze świerka i modrzewia, niepoddanych obróbce termicznej.
- Deski tarasowe i elewacyjne z drewna termo modyfikowanego dostarcza fiński producent Lunawood – mówi Adam Stachowiak. - W procesie termomodyfikacji drewno uzyskuje ładny brązowy kolor i przyjemną w dotyku strukturę. A w wyniku rozkładu związków celulozy, będącego skutkiem oddziaływania cieplnego, zanikają substancje odżywcze sprzyjające rozwojowi grzybów gnilnych, zaś wilgotność drewna zostaje zredukowana do około 3-5%, przez co wzrasta stabilność wymiarowa i izolacyjność takiego drewna.

Z nowym rokiem poszerzyliśmy też gamę produktów tarasowych i elewacyjnych o kompozyt UPM Profi Deck, będący połączeniem naturalnego drewna i trwałości PVC. W deskę kompozytową UPM wyposażyliśmy już wiele restauracji Mc Donald w Bułgarii. Bo to produkt doskonały do zastosowań w miejscach o dużym natężeniu ruchu, najłatwiejszy w utrzymaniu czystości w takich obiektach. Oferujemy więc rozwiązania, które poza urokiem wizualnym, zapewniają  wieloletnią trwałość.

Wszystkie produkty są przez lata sprawdzone w różnych klimatach i w rożnych zastosowaniach. Produkty kierowane są do najbardziej wymagających klientów pod względem ich ekskluzywności. Oferujemy duże spektrum gatunków i osprzętu towarzyszącego. Całość drewna egzotycznego pochodzi w 100% z naszego własnego importu i selekcji przez specjalistów Grupy JAF. 

Jako nasze międzynarodowe referencje możemy wskazać luksusowe mieszkania w Timisoara w Rumunii - Do tych pięknych apartamentów mogliśmy dostarczyć 3.000 m² desek tarasowych Lunawood. Klub Bamboo w Bukareszcie, który mogliśmy wyłożyć sosnowymi deskami z gatunku Thermokiefer na powierzchni 600 m², czy tez znany wszystkim McDonald, gdzie dostarczyliśmy deski na taras.

 

Drewniane tarasy i balkony - poznaj ofertę JAF Polska (Zdjęcia: 3) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz