/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Black Red White wdraża rozwiązanie MAAT_Spedycja

COMP Soft

Autor:
Źródło: COMP Soft
Data: 2011-05-16


Black Red White, największy polski producent mebli, wdraża system MAAT_Spedycja, rozwiązanie wspomagające obsługę procesów spedycyjnych mieleckiej firmy COMP Soft.

„Black Red White oferuje swoje produkty za pośrednictwem sieci około 2300 punktów sprzedaży. Każdego dnia z naszych fabryk wyjeżdżają samochody, które dostarczają nasze produkty zarówno do polskich odbiorców, jak i do klientów zlokalizowanych w ponad 40 państwach świata. Korzystamy zarówno z własnej floty samochodowej, a także z usług zewnętrznych przewoźników. Sprawne zarządzanie tym newralgicznym obszarem działalności wymaga nie tylko nowoczesnego systemu ERP, ale przede wszystkim funkcjonalnego rozwiązania, które pomoże zoptymalizować wszelkie procesy związane z obsługą procesów spedycyjnych” – mówi Grzegorz Dubiel, Dyrektor ds. Informatycznych Black Red White.

Głównym zadaniem wdrożenia MAAT_Spedycja w przedsiębiorstwie Black Red White SA jest optymalizacja czynności związanych z wysyłką oraz przewozem produktów firmy w ramach rozbudowanej sieci dystrybucji. Dzięki możliwości grupowania zleceń wewnętrznych i określeniu tras przewozu towarów do kontrahentów firma zyska sprawne narzędzie, które pozwoli na optymalizację tego newralgicznego obszaru. Istotną zaletą modułu wdrażanego w Black Red White jest automatyczne generowanie zleceń spedycyjnych z dokumentów magazynowych, sprzedażowych i zaopatrzeniowych. System pozwala na harmonogramowanie rezerwacji pojazdów, przypisywanie zleceń spedycyjnych do pojazdów, a także kontrolę ich dostępności. MAAT_Spedycja na bieżąco kontroluje stan realizacji zlecenia spedycyjnego oraz pozwala na precyzyjne rozliczenie kosztów transportowych.

„Z pakietu firmy COMP Soft korzystamy od początku istnienia naszej firmy. Dzięki oprogramowaniu MAAT udało nam się zinformatyzować niemal wszystkie obszary naszej działalności. Pakiet MAAT to funkcjonalne i elastyczne rozwiązanie otwarte na nasze potrzeby, które łatwo możemy rozbudowywać i dostosowywać do naszych zmieniających się potrzeb. Dzięki temu możemy szybko reagować zarówno na zmiany w strukturze, jak i optymalizować wszelkie procesy realizowane w ramach naszej grupy kapitałowej” – podsumowuje Grzegorz Dubiel z Black Red White.

Rozwiązania firmy COMP Soft wspomagają zarządzanie w większości spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Black Red White. Oprócz MAAT_Spedycja firmy korzystają z modułów obsługujących finanse i księgowość, majątek trwały, logistykę, produkcję oraz kadry i płace.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA