/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Firma Klose na targach Gastro-Hotel w Bielsko-Białej

Klose Contract

Autor: Klose
Źródło: Klose Contract
Data: 2011-04-28


Kolejne regionalne spotkanie w ramach targów Gastro-Hotel już za nami. Bielsko-Biała dołączyła do Kołobrzegu i Mikołajek – miast, które w tym roku znalazły się na targowej mapie wydarzeń adresowanych do branży gastronomiczno-hotelarskiej. Dla firmy Klose były one okazją do zaprezentowania aktualnej oferty stworzonej z myślą o rynku kontraktowym.

Firma Klose na targach Gastro-HotelFirma Klose na targach Gastro-HotelFot. Gastro-Hotel

Podczas kwietniowej edycji targów Gastro-Hotel w Bielsko-Białej goście odwiedzający stoisko firmy Klose mogli obejrzeć wzorcowy pokój hotelowy zaaranżowany meblami z klasycznej kolekcji Rafael Contract. Zaprezentowana na targach linia, to jedna z 5 kolekcji tworzących ofertę Klose Contract. 

Programy te, zaprojektowane z myślą o odbiorcach instytucjonalnych, stanowią rozwinięcie wiodących kolekcji z oferty mebli Klose. Tworzą one bogatą gamę mebli umożliwiających aranżację wnętrz pokoi hotelowych, klimatycznych dworków, luksusowych pensjonatów czy  komfortowych ośrodków SPA. Dbając o komplementarność oferty Klose Contract zadbano również o restauracje i sale konferencyjne. Z myślą o nich firma Klose przygotowała specjalną ofertę krzeseł łączących walory użytkowe z doskonałym wzornictwem.

„Działamy na rynku kontraktowym od kilkunastu już lat. Proponujemy własne rozwiązania oparte o linie wzornicze, które znalazły już uznanie na rynku i cieszą się popularnością u klientów. Jednak dzięki silnemu zapleczu produkcyjnemu oraz naszemu doświadczeniu rynkowemu gwarantujemy wykonanie nawet najbardziej wymagających, indywidualnych projektów. Wiemy bowiem, iż kluczem do satysfakcjonującej obie strony realizacji projektu, a tym samym gwarancją zadowolenia klienta, jest indywidualne podejście do każdego zlecenia. Klose Contract to programy stworzone z myślą o intensywnym i długoletnim użytkowaniu – solidne i wytrzymałe, a przy tym zaprojektowane z dbałością o design.

Dzięki spotkaniom targowym, takim jak  Gastro-Hotel mamy możliwość zaprezentowania oferty Klose Contract szerszemu gronu odbiorców z branży gastronomiczno-hotelarskiej. Podczas minionej edycji targów przeprowadziliśmy wiele interesujących rozmów biznesowych, które mam nadzieję, zaowocują  dalszą współpracą. Już teraz serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania zaplanowane w ramach targów Gastro-Hotel  - do Wrocławia i Bydgoszczy.” – mówi Zenon Klorek Dyrektor  Sprzedaży i Marketingu firmy Klose.

Firma Klose na targach Gastro-Hotel w Bielsko-Białej (Zdjęcia: 3)

Firma Klose na targach Gastro-HotelOferta Klose Contract

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA