/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Podłoga korkowa TORLYS

Torlys

Autor:
Źródło: Torlys
Data: 2011-04-28


Na każdym kroku poszukujemy nowych rozwiązań do wnętrz. Chcemy, aby były designerskie i przede wszystkim funkcjonalne. W tę konwencję wpisuje się nowość na polskim rynku - podłogi korkowe Torlys.

Podłoga korkowaPodłoga korkowaFot. Torlys

Przez lata drewno uchodziło za jedyny odpowiedni materiał wykorzystywany w pokryciu podłóg. Z czasem doczekało się konkurencji w postaci paneli wykonanych np. z płyt laminowanych. W rzeczywistości nie dorównują one właściwościom produktów bazujących na surowcach naturalnych. Pojawiło się zatem pytanie, co jeśli nie drewno? Odpowiedź jest prosta – korek.

Miękki, ciepły i cichy
Korek to materiał niesłychanie miękki i elastyczny. Sprawdzi się m.in w pokojach dziecięcych i przedszkolach. Bez wątpienia maluchy odczują większy komfort raczkując po podłodze korkowej niż drewnianej. Ponadto korek wyróżnia się wysoką izolacją termiczną, co pozwala na utrzymanie ciepła we wnętrzach. Podłogi TORLYS są hipoalergiczne. Charakteryzują się odpornością na wilgoć dzięki, czemu rekomendowane są również do kuchni i łazienek.

Funkcjonalność to podstawa
TORLYS CORK wyróżnia się przede wszystkim funkcjonalnością i trwałością. Poszczególne deski łączone są systemem zamków, który zapewnia stabilność podłogi. Ponadto istnieje możliwość trzykrotnego demontażu i ponownego ułożenia podłogi z zachowaniem gwarancji na szczelność połączenia płytek korkowych. Zaletą podłóg TORLYS CORK jest możliwość wymiany uszkodzonej deski z każdego miejsca bez konieczności demontażu całej podłogi.

Naturalna i zdrowa podłoga
Podłogi korkowe to rozwiązanie dla wszystkich, którym ochrona środowiska naturalnego nie jest obojętna. Materiał z jakiego są produkowane jest w pełni biodegradowalny. Korek bowiem pozyskuje się bez potrzeby wycinania drzew. Właśnie dlatego TORLYS CORK przypadnie do gustu osobom doceniającym nie tylko funkcjonalność, ale również dobro natury.

Podłoga korkowa TORLYS (Zdjęcia: 2)

Podłoga korkowaPodłogi korkowe

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA