/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Stolbud Włoszczowa: Dolnośląskie Seminarium Architektura i Budownictwo

Stolbud Włoszczowa

Autor: oprac. pks
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Data: 2011-04-24


We Wrocławiu, w ramach cyklu Architektura i Budownictwo odbyło się Dolnośląskie Seminarium, zorganizowane pod patronatem „Gazety Budowlanej Millennium”. Przedstawiciel firmy Stolbud Włoszczowa przybliżył zgromadzonym szczegóły certyfikatów jakości ITB.

Dolnośląskie Seminarium Architektura i BudownictwoDolnośląskie Seminarium Architektura i BudownictwoFot. Stolbud Włoszczowa

W celu wypracowania nowych form komunikacji branżowej, od blisko dekady pod patronatem „Gazety Budowlanej Millennium” organizowane są spotkania seminaryjne Architektura i Budownictwo. Impulsem do spotkań jest chęć informowania przedstawicieli środowiska architektoniczno-budowlanego o nowych materiałach i rozwiązaniach technologicznych stosowanych w budownictwie. W ramach cyklu seminariów i konferencji przedstawiciel firm Stolbud Włoszczowa zapoznaje projektantów, architektów, inwestorów i developerów z nowościami rynkowymi i sprawdzonymi produktami.

Technolog firmy Stolbud Włoszczowa podczas prezentacji na wrocławskim seminarium skupił uwagę słuchaczy na przyznanych oknom Capital i Plus, najważniejszych w branży certyfikatach jakości ITB. Przybliżył architektom i projektantom liczne zalety stosowania certyfikowanej stolarki okiennej firmy Stolbud Włoszczowa. – W prezentacjach, zaplanowanych w tym roku, w ramach seminariów Architektura i Budownictwo sporo miejsca poświęcam na omówienie parametrów,  które należy osiągnąć aby móc poszczycić się przyznaniem takiego certyfikatu. Jako jedyni w Polsce otrzymaliśmy to wyróżnienie, przyznawane przez Zakład Certyfikacji ITB w Warszawie dla dwóch naszych produktów. Ten dokument to ważne potwierdzenie wysokich właściwości techniczno-użytkowych naszych okien. O ile okno Capital wyróżnia się wysokimi parametrami izolacyjności termicznej, o tyle okno Plus jest świetną ofertą okna akustycznego, w  znacznym stopniu ograniczającym hałas z zewnątrz. W drugiej część prezentacji, wspólnie z partnerem z firmy AERECO zapoznaliśmy audytorium z zagadnieniami, dotyczącymi stosowania nawiewników powietrza – mówi Augustyn Zioło, technolog ze Stolbud Włoszczowa.

Spotkanie seminaryjne oprócz wymiany informacji na temat  nowości w obszarze materiałów budowlanych, zainicjowało również kontakty handlowe. Każdy z uczestników seminarium miał szansę nawiązania współpracy z producentami materiałów budowlanych i elementów wyposażenia wnętrz. Dodatkowo indywidualne rozmowy z przedstawicielami branży budowlanej pozwoliły na wymianę opinii, zrozumienie oczekiwań i potrzeb architektów i projektantów.
- Uczestnictwo w cyklu seminariów to doskonała okazja do bezpośredniej wymiany informacji i doświadczeń między architektami, projektantami a producentami np. okien i drzwi. Spotkania seminaryjne umożliwiają pozyskanie wiedzy, dzięki której uda nam się dopasować nasze produkty do zmieniających się oczekiwań rynkowych. Wszystkie cenne uwagi dają możliwość modyfikacji produktu oraz tworzenia skutecznej komunikacji z grupami kluczowych odbiorców. Jestem przekonany, że rozmowy, indywidualne porady, konsultacje oraz dystrybucja materiałów firmowych, to najskuteczniejsze formy komunikacji z odbiorcami naszych produktów – dodaje Augustyn Zioło.

Stolbud Włoszczowa: Dolnośląskie Seminarium Architektura i Budownictwo (Zdjęcia: 2)

Dolnośląskie Seminarium Architektura i BudownictwoDolnośląskie Seminarium Architektura i Budownictwo

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz