/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Wojsław Mrozowski - nowy Dyrektor Human Resources Abra SA

Abra

Autor:
Źródło: Abra
Data: 2011-04-22


Z początkiem kwietnia nowym Dyrektorem Human Resources w firmie Abra S.A. został Wojsław Mrozowski. Z wykształcenia psycholog i certyfikowany trener, posiada prawie 20-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i w doradztwie personalnym.

Wojsław Mrozowski ukończył kierunek psychologiczny na Akademii Teologii Katolickiej, o specjalności psychologia pracy i stresu. Odbył również roczne studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi i doradztwa personalnego w Międzynarodowej Szkole Managerów w Warszawie. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Coachingu (International Coach Certificate) oraz certyfikat Asesora (Assessment/Development Center).

- Moim zadaniem w Abrze będzie opracowanie nowej strategii zarządzania zasobami ludzkimi, utrzymanie harmonii między strategią zarządzania a strategią biznesową firmy, a dzięki temu zapewnienie wysokiej jakości obsługi zarówno klientów zewnętrznych jak i wewnętrznych – mówi Wojsław Mrozowski, Dyrektor Human Resources Abra S.A. - Bez względu na branżę wszędzie potrzebne jest skuteczne wsparcie kadrowe działań firmy. Rozwiązania, które mają wspierać i usprawniać biznes, nowe narzędzia rozwojowe i motywacyjne – wszystko to ma spowodować, że każdy pracownik będzie mógł świadomie pokierować swoją przyszłością w firmie i przyczyniać się do jej rozwoju – argumentuje Wojsław Mrozowski.
 
Wcześniej pracował również w takich firmach jak: Telekomunikacja Polska S.A., ORBIS S.A., PKN Orlen S.A. - gdzie odpowiadał za rekrutację i zatrudnienie, szkolenia i rozwój zawodowy, system ocen pracowników, wynagradzanie i motywowanie, coaching dla kadry managerskiej oraz budowanie marki pracodawcy.

W życiu prywatnym ceni dobre książki i kuchnię, a wolne chwile spędza na podróżowaniu po świecie.

Wojsław Mrozowski zastąpił na stanowisku Dyrektora Działu Personalnego Panią Anetę Filik.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA