/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

REMA na targach Drema 2011

REMA

Autor: mat. prasowe
Źródło: REMA
Data: 2011-04-21


Wprowadzona właśnie do oferty pilarka formatowa REMA F3 DMMS-40 oraz dobrze znana użytkownikom pilarka REMA F4 to urządzenia, które najbardziej przyciągały uwagę odwiedzających stoisko firmy REMA podczas targów DREMA 2011. Poznańska impreza potwierdziła wysoką pozycję producenta jako dostawcy niezawodnych i wydajnych obrabiarek do drewna, cieszących się niesłabnącym zainteresowaniem odbiorców.

Stoisko firmy REMA na targach Drema 2011Stoisko firmy REMA na targach Drema 2011Fot. REMA

REMA już od 20 lat co roku wystawia swoje urządzenia na poznańskich targach. W tym roku odwiedzający stoisko mogli zobaczyć premierowy pokaz pilarki formatowej F3 - DMMS-40 w wersji standardowej oraz w wersji Plus. Urządzenia znajdują zastosowanie przy cięciu formatowym płyt meblowych oraz drewna. Innowacyjny wielokomorowy profil aluminiowy zastosowany w pilarce umożliwia uzyskanie doskonałej sztywności stołu ruchomego przy jednoczesnej lekkości całego układu jezdnego. Wersja rozszerzona posiada wskaźniki elektroniczne na liniale wzdłużnym i poprzecznym, dodatkowy pulpit sterowniczy, belkę dociskową oraz stolik podporowy. Przechył i podnoszenie sterowane jest napędem elektrycznym. Ergonomiczne rozwiązanie regulacji wrzecionka podcinającego pozwala na bardzo dokładne nastawienie narzędzia tnącego, co ułatwia precyzyjną obróbkę drewna.

Zwiedzający poznańskie targi mogli zobaczyć także inne produkty z oferty REMY – pilarkę formatową REMA F4 - DMMK-30/320, pilarki poprzeczno-wzdłużne (tarczowe P40 DMLS-40, P30 DMLK-30, REMA-450/90), poprzeczne i kątowe (tarczowo-ramieniową T650 DMNE-650/35, tarczowo-poprzeczną T35 DMDK-35 z nowymi rozwiązaniami w postaci sterowanego zderzaka oraz z szeroką osłoną z zamkiem elektromagnetycznym; tarczowo-ukośną T300 DMRT-300), a także urządzenie odpylające OWK-4/1 służące do odciągu wiórów.

Stoisko REMY przez cały czas trwania imprezy cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających, co zaowocowało dobrym wynikiem sprzedaży dokonanej na targach oraz licznymi kontaktami z potencjalnymi klientami i kooperantami. Podczas targów ogłoszono także nowy program bonusowy powstały we współpracy REMY z firmą Gomad - „Rema plus Gomad” – w ramach którego klienci obu firm otrzymują punkty bonusowe, które mogą następnie wymienić na dodatkowe wyposażenie z oferty obu producentów.

- Kolejny raz potwierdziło się to, że targi DREMA są kluczową imprezą wystawienniczą w Polsce, na którą licznie przyjeżdżają wszyscy najważniejsi odbiorcy z branży drzewnej i meblarskiej. Co ważne okazuje się, że duża część odwiedzających pojawia się tu z bardzo konkretnymi zamiarami porównania urządzeń różnych producentów i w efekcie kupienia maszyn – mówi Ireneusz Kołtak, dyrektor handlowy w REMA S.A. – Tegoroczne targi oceniamy bardzo dobrze. Już podczas samej imprezy  udało nam się podpisać wiele umów, a cały czas finalizujemy kolejne – rozpoczęte w Poznaniu – rozmowy z klientami. Cieszymy się, że doskonała renoma, jaką cieszą się nasze pilarki i konkurencyjne ceny, jakie możemy zaproponować klientom w ramach naszej nowej polityki sprzedażowej, sprawiają, że liczba nowych użytkowników naszych pilarek cały czas dynamicznie rośnie – dodaje Ireneusz Kołtak.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz