/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

IKEA umożliwi płatności kartami bezstykowymi

MasterCard

Autor: pks
Źródło: MasterCard
Data: 2011-04-12


We wszystkich polskich sklepach IKEA klienci będą mogli płacić kartami zbliżeniowymi. Bezstykowo zapłacimy zarówno za meble i akcesoria wyposażenia wnętrz, jak i za obiad w restauracji, szybką przekąskę w bistro czy zakupy w sklepiku szwedzkim w IKEA.

Breloczek wyposażony w moduł do płatności bezstykowychBreloczek wyposażony w moduł do płatności bezstykowychFot. W. Oskay, CC

- "Naszą ideą jest tworzenie lepszego życia na co dzień. Realizujemy tę wizję, między innymi, proponując naszym klientom szeroki wachlarz artykułów wyposażenia wnętrz, funkcjonalnych i dobrze zaprojektowanych, w przystępnych cenach. Płatności kartami zbliżeniowymi wpisują się w naszą wizję i są odpowiedzią na rosnącą w Polsce popularność produktów finansowych, a szczególnie bezgotówkową formę plastikowego pieniądza” – mówi Zofia Korbasiewicz Senior Treasury Specialist w IKEA.

Technologia płatności zbliżeniowych pozwala zapłacić za zakupy bez wypuszczania karty z ręki. Jeśli wartość transakcji nie przekracza kwoty 50 złotych nie trzeba podawać nawet kodu PIN. Powyżej tej kwoty transakcje musimy autoryzować, ale karta nie opuszcza naszych rąk. Nowa technologia to nie tylko bezstykowe karty. Płatności będzie można również realizować korzystając z wyposażonych w odpowiednią technologię takich urządzeń jak np. zegarki, breloczki, naklejki na telefon, czy sam telefon.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz