/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Paged nagrodzony za najlepszą strategię promocyjną

Paged Meble

Autor:
Źródło: Paged Meble
Data: 2011-04-07


Paged Meble został laureatem nagrody miesięcznika „Meble Plus" za najlepszą strategię promocyjną w 2010 roku.

W 2010 roku Paged Meble wprowadził innowacyjne, niestosowane do tej pory w branży meblowej, strategie promocyjne trzech marek (Paged Meble, Woodways, Meble Jarocin), wchodzących w skład grupy Paged. W portfolio zdecydowano położyć nacisk na meble o odważnym, nowatorskim designie i na unikalne egzemplarze rękodzieła.

Producent postanowił ukazać, że wzornictwo przemysłowe jest ważnym elementem kultury, w który warto i trzeba inwestować. Ponadto brał udział w licznych festiwalach, m.in. Niewinnych Czarodziejach i Przetworach. Zaproszono do współpracy wielu młodych, zapalonych ludzi, a także osobistości świata kultury i mediów. Paged Meble zadebiutował także w telewizji i przygotował pierwszy pokaz mebli w technologii 3D.

- "Bez wątpienia był to dla nas bardzo aktywny rok i cieszy nas, że efekty naszej pracy zostały dostrzeżone"- mówi Anna Gołębicka, Dyrektor Marketingu Paged Meble.

Podczas XXXVI Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie poza nagrodą za strategię promocyjną, sypialnia Melody marki Woodways została dodatkowo wyróżniona za niecodzienny design. Sypialnia Melody to projekt Jacka Mikołajczaka, w Ostródzie przedstawiono jej 3 wcielenia, których wspólnym mianownikiem jest biały kolor ramy łóżka.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA