/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Paged nagrodzony za najlepszą strategię promocyjną

Paged Meble

Autor:
Źródło: Paged Meble
Data: 2011-04-07


Paged Meble został laureatem nagrody miesięcznika „Meble Plus" za najlepszą strategię promocyjną w 2010 roku.

W 2010 roku Paged Meble wprowadził innowacyjne, niestosowane do tej pory w branży meblowej, strategie promocyjne trzech marek (Paged Meble, Woodways, Meble Jarocin), wchodzących w skład grupy Paged. W portfolio zdecydowano położyć nacisk na meble o odważnym, nowatorskim designie i na unikalne egzemplarze rękodzieła.

Producent postanowił ukazać, że wzornictwo przemysłowe jest ważnym elementem kultury, w który warto i trzeba inwestować. Ponadto brał udział w licznych festiwalach, m.in. Niewinnych Czarodziejach i Przetworach. Zaproszono do współpracy wielu młodych, zapalonych ludzi, a także osobistości świata kultury i mediów. Paged Meble zadebiutował także w telewizji i przygotował pierwszy pokaz mebli w technologii 3D.

- "Bez wątpienia był to dla nas bardzo aktywny rok i cieszy nas, że efekty naszej pracy zostały dostrzeżone"- mówi Anna Gołębicka, Dyrektor Marketingu Paged Meble.

Podczas XXXVI Międzynarodowych Targów Meblowych w Ostródzie poza nagrodą za strategię promocyjną, sypialnia Melody marki Woodways została dodatkowo wyróżniona za niecodzienny design. Sypialnia Melody to projekt Jacka Mikołajczaka, w Ostródzie przedstawiono jej 3 wcielenia, których wspólnym mianownikiem jest biały kolor ramy łóżka.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz