/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

V edycja Targów z VOX zakończona

Składy Vox

Autor: oprac. dja
Źródło: Składy Vox
Data: 2011-03-22


Wielkim sukcesem handlowym zakończyła się piąta edycja Targów z VOX - informują Składy VOX, organizator cyklu imprez handlowych.

Targi z VOX 2011Targi z VOX 2011Fot. Vox

Targi z VOX to sprawdzona przez Składy VOX od kilku lat formuła na dobry biznes, połączony z podtrzymywaniem relacji z klientami oraz dostawcami sieci, wśród których były takie marki jak Interdoor, Pol-skone, Classen, Kronooriginal, Invado, Dre, Knauf, Rehau, Hardy, Kreisel, Rotaflex oraz wiele innych.

Tegoroczne Targi z VOX odbywały się 4 marca w Mysłowicach, 10 marca w Mszczonowie oraz 18 marca w Swarzędzu k. Poznania. W sumie wzięło w nich udział kilkuset klientów.

Oferta targowa materiałów wykończeniowych i budowlanych – w sumie kilkudziesięciu producentów - skierowana była przede wszystkim do dużych firm wykonawczych oraz sklepów i hurtowni. Producenci oprócz bieżącej oferty zaprezentowali na swoich stoiskach tegoroczne nowości, natomiast klienci mogli dokonywać zakupu towarów w bardzo atrakcyjnych cenach. Zakupom sprzyjała niewątpliwie zbliżająca się wiosna i związane z nią remonty oraz budowy.

V edycja Targów z VOX zakończona (Zdjęcia: 3)

Targi z VOX 2011Targi z VOX 2011Targi z VOX 2011

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA