/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Grupa Pfleiderer Grajewo ponownie doceniona

Pfleiderer

Autor: Piotr Ślęzak
Źródło: Pfleiderer
Data: 2011-03-18


2 marca 2011 roku w Pałacu Lubomirskich podczas uroczystej VIII Gali prestiżowego czasopisma „Builder” wręczono statuetki Polski Herkules oraz wyróżnienia Budowlana Firma Roku 2010 i Laury Buildera 2010. Redakcja i Rada Programowa „Buildera” po raz kolejny wyróżniła firmy, które przyczyniły się do rozwoju i podnoszenia standardów w krajowej branży budowlanej. W gronie najlepszych znalazł się Pfleiderer. Został mu przyznany tytuł Budowlanej Firmy Roku w kategorii Producent.

Nagrodę dla Grupy Pfleiderer odbiera Dyrektor ds. Rozwoju Andrzej ZientarskiNagrodę dla Grupy Pfleiderer odbiera Dyrektor ds. Rozwoju Andrzej ZientarskiFot. Pfleiderer

Nagroda BUDOWLANA FIRMA ROKU 2010 jest przyznawana firmom wyróżniającym się nowoczesnymi rozwiązaniami w sektorze budowlanym i architektonicznym. W tym roku Grupa Pfleiderer Grajewo S.A. otrzymała ją za uruchomienie produkcji i efektywną sprzedaż pierwszego produktu dla branży budowlanej - Płyty Budowlanej MFP i jest to już kolejna branżowa nagroda świadcząca o wysokim standardzie produktów wytwarzanych przez spółkę.

Rada Programowa „Buildera” przyznaje nagrodę według jasno określonych zasad, a płyta MFP została wyróżniona dzięki jej jakości, zaawansowanej technologii produkcji, parametrom technicznym oraz temu, że powstaje z udziałem drewna recyklingowego, co ma olbrzymie znaczenie w walce z nadmiarem CO2 w atmosferze.

Wielofunkcyjna, drewnopochodna Płyta Budowlana MFP, to materiał o bardzo wysokim zaawansowaniu technologicznym. Jej doskonałe parametry stwarzają niespotykanie szerokie spektrum zastosowań od podłogi – aż po dach. Produkt ten gwarantuje doskonałą wytrzymałość na obciążenia w obu kierunkach, idealną plastyczność i przyjazną obróbkę mechaniczną oraz niezrównaną stabilność mocowań wkrętów, gwoździ, śrub i kołków. Nowość Pfleiderera, jako wyjątkowe połączenie walorów wytrzymałościowych, funkcjonalnych i proekologicznych, może być śmiało stosowana jako alternatywa dla stosowanej w budownictwie płyty OSB. A wszystko to przy najlepszym na rynku stosunku jakości do ceny, co ma niebagatelne znaczenie dla kosztów każdej inwestycji!

Z ostatniej chwili - idąc za sukcesem rynkowym Płyty Budowlanej MFP, firma uruchomiła produkcję i sprzedaż kolejnego innowacyjnego produktu specjalistycznego dla branży budowlanej – Płyty Szalunkowej MFP.

Przypomnijmy, że to już kolejna nagroda jaka w tym roku otrzymała w tym roku Grupa Pfleiderer Grajewo S.A - nietuzinkowe, nowoczesne stoisko firmy Pfleiderer zachwyciło odwiedzających tegoroczne poznańskie targi BUDMA, a jego oryginalność i kreatywny sposób eksponowania produktów nagrodziła Kapituła Konkursu Acanthus Aureus. Projekt wykonany był głównie z Płyty Budowlanej MFP, która została uhonorowana przez organizatorów targów prestiżowym Złotym Medalem MTP.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz