/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

KOMFORT ma drugi sklep na Słowacji

Sklepy Komfort

Autor:
Źródło: Sklepy Komfort
Data: 2011-03-15


12 marca 2011r. sieć handlowa oferująca materiały podłogowe Sklepy Komfort otworzyła w miejscowości Prešov swój drugi sklep na Słowacji.

Nowy sklep Komfortu powstał w słowackim PrešovNowy sklep Komfortu powstał w słowackim PrešovFot. Sklepy Komfort

Komfort kontynuuje rozpoczęty w 2009r. plan rozwoju sieci sklepów za południową granicą. Preszów to trzecie co do wielkości miasto na Słowacji (po Bratysławie i Koszycach) i druga (po Koszycach) lokalizacja na słowackiej mapie ekspansji polskiej sieci.
 
Na otwarcie sklepu w nowo otwartym Centrum Handlowym Prešov przybyło kilka tysięcy mieszkańców. Największym zainteresowaniem klientów cieszyły się dywany, wykładziny dywanowe i elastyczne.
 
W Czechach i na Słowacji plan na rok 2011 zakłada otwarcie około 5 własnych placówek. - Ostateczna liczba otwartych sklepów za granicą będzie uzależniona od dostępności atrakcyjnych lokalizacji. – mówi Adam Kołodziejczyk, prezes Sklepów Komfort SA - Optymalną liczbę sklepów na obecnych rynkach zagranicznych (Czechy i Słowacja) powinniśmy osiągnąć najpóźniej w roku 2012. Aktualnie koncentrujemy się na budowaniu pozycji marki na tych rynkach. Analizujemy także możliwości rozwoju organicznego w innych krajach a także przyglądamy się pojawiającym się możliwościom przejęć. Będziemy brać pod uwagę wszelkie opcje będące w zgodzie z naszą strategią rozwoju.” – dodaje prezes.

Klienci KOMFORTU na  Słowacji - podobnie jak ma to miejsce w Polsce i w Czechach - mogą wybierać spośród szerokiej oferty podłóg drewnianych, paneli, wykładzin oraz dywanów, a także towarów  komplementarnych – drzwi oraz firan i zasłon. Sklepy świadczą również usługi około sprzedażowe, m.in.: przycinanie i obszywanie wykładzin, pomiar i montaż, transport i wnoszenie towarów, czyszczenie i konserwację, a także możliwość wypożyczania odkurzacza i sprzedaż na raty.

Dostawy do sklepów za granicą realizowane są z Magazynu Centralnego KOMFORTu w Strykowie pod Łodzią.

Sieć Komfort posiada aktualnie 156 sklepów, w tym: Polska  -  111 sklepów własnych, 36 sklepów franczyzowych; Czechy - 7 sklepów; Słowacja - 2 sklepy.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA