/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

OIGPM na targach Furnica 2011

OIGPM

Autor: pks
Źródło: OIGPM
Data: 2011-03-15


W dniach od 29 marca 2011 roku do 1 kwietnia 2011 roku Ogólnopolska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego weźmie aktywny udział w Międzynarodowych Targach Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA 2011.

OIGPM zaprasza do udziału w następujących wydarzeniach:

Seminarium pt. "Jak efektywnie gospodarować surowcem drzewnym".
Seminarium to zostanie poświęcone problematyce stabilnego dostępu do surowca drzewnego wykorzystywanego zarówno bezpośrednio do produkcji mebli jak i do produkcji materiałów drewnopochodnych, takich jak płyty wiórowe z których wytwarzane są w zdecydowanej większości polskie meble. Ponadto poruszona zostanie również kwestia cen surowca sprzedawanego przez Lasy Państwowe. Branża meblarska nie pozostaje również obojętna na plany związane z rozwojem w Polsce energetyki „zielonej” opartej na przemysłowym spalaniu pełnowartościowego surowca drzewnego. OIGPM chce w tym miejscu poruszyć bardzo szeroko problematykę definicji biomasy.
 
Seminarium pt. "Branżowy Program Promocji Polskiej Branży Meblarskiej na Rynkach Zagranicznych".
W ramach powyższego spotkania OIGPM chce zaprezentować koncepcję Branżowego Programu Promocji dla branży meblarskiej. Całość działań przewidzianych w BPP będzie dofinansowana w ramach Działania 6.5. POIG. Izba pokaże m.in. na jakich rynkach będzie prowadzić działania promocyjne, listę imprez targowych objętych BPP, zakres działań promocyjnych przewidzianych w BPP, itd.
 
Podczas targów FURNICA, na stoisku Izby, odbędzie się wiele wydarzeń w tym między innymi: wywiady oraz briefingi prasowe. Ponadto na swoim stoisku OIGPM planuje stworzenie swoistego otwartego forum dyskusyjnego, gdzie przy jednym stole konferencyjnym będą mogli zasiąść meblarze oraz producenci materiałów i akcesoriów meblowych. Dyskusje przy tym stole będą głównie dotyczyły marketingowego wpływu wzornictwa w dziedzinie akcesoriów meblowych na wzrost wolumenu sprzedaży mebli.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz