/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Barlinek na targach Energiesparmesse Wels w Austrii

Barlinek

Autor: pks
Źródło: Barlinek
Data: 2011-03-13


Na początku marca br. Barlinek wziął udział w austriackich targach - Energiesparmesse Wels 2011, poświęconych energii odnawialnej i energooszczędnemu budownictwu.

Stoisko Barlinka na targach Energiesparmesse Wels 2011Stoisko Barlinka na targach Energiesparmesse Wels 2011Fot. Barlinek

Targi Energiesparmesse Wels mają od lat ugruntowaną pozycję na europejskim rynku imprez techniki grzewczej i oszczędności energii poprzez stosowanie nowoczesnych technologii w budownictwie. Podczas tegorocznej edycji targów, które odbyły się w dniach 2-6 marca, do austriackiego Wells przybyło około 900 wystawców i ponad 100 tys. zwiedzających. „Energiesparmesse Wels 2011” odwiedzili kontrahenci z wielu europejskich krajów, m.in. z Niemiec, Włoch, Litwy, Łotwy, Estonii, Słowenii, Słowacji, Czech oraz Polski.

Stoisko Barlinka, jednego z liderów produkcji pelletu w Polsce, cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród fachowców jak i odbiorców indywidualnych. Polska spółka dotąd  nie była obecna na austriackim rynku biopaliw. Tegoroczne uczestnictwo w targach to realizacja strategii Barlinka, dotyczącej budowania pozycji ecopelletu oraz brykietu na austriackim rynku poprzez stworzenie kanałów dystrybucyjnych oraz promocji produktów. Spółka promowała podczas imprezy nie tylko certyfikowany znakiem DINplus pelet 6 mm i 8 mm, ale również brykiet kominkowy (tzw. „EcoBriketts”) oraz ekologiczną podpałkę.

W ocenie Rafała Węcka, dyrektora ds. sprzedaży biopaliw z Barlinka obecność na targach to potwierdzenie, że firma chce na stałe zagościć na austriackim rynku oraz zapoczątkować dostępność produktów  w  całej Austrii. - Dynamicznie się rozwijamy, mamy wysokiej jakości produkty,  coraz szerszą ofertę i staramy się zaprezentować nasz potencjał zarówno dystrybutorom jak również odbiorcom indywidualnym – uważa Rafał Węcek.

Targi  w Wels są największą imprezą branży grzewczej i energii odnawialnej w Austrii. Formuła imprezy pozwala producentom  zaprezentować swoje produkty nie tylko dystrybutorom czy szerokiej rzeszy firm z branży grzewczej, ale także odbiorcom ostatecznym.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA