/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Dni Otwarte dla architektów w warszawskim salonie Drzwi i podłogi Vox

Składy Vox

Autor:
Źródło: Składy Vox
Data: 2011-03-12


W dniach 15-16 marca br. nowy salon Drzwi i podłogi VOX mieszczący się na ul. Domaniewskiej w Warszawie zaprasza na Dni Otwarte dla architektów.

Fot. Vox

Wszyscy odwiedzający salon będą mogli zapoznać się z najnowszymi wzorami drzwi i podłóg czołowych producentów, w tym prezentowanych na targach Budma 2011. Dni Otwarte to także okazja, aby skorzystać z indywidualnych konsultacji dotyczących obecnych rozwiązań stosowanych w wykończeniu wnętrz.

- Zachęcamy architektów i projektantów do przyjścia
– mówi Beata Jankowska, menedżer ds. współpracy z architektami – bowiem oprócz oferty stałej współpracy z naszym salonem, będziemy proponować warsztaty prowadzone przez światowej sławy wykładowców designu oraz udział w liczących się konkursach i wystawach. Dla przybyłych gości przewidzieliśmy ponadto drobne upominki oraz poczęstunek.

Warszawski salon Drzwi i podłogi Vox został zaaranżowany według najnowocześniejszych standardów i stanowi część projektu unijnego. Zastosowano w nim nie wykorzystywane wcześniej w innych salonach ekspozytory drzwi i podłóg, jak też i inne sposoby prezentacji szerokiej oferty. Bardzo ciekawe są materiały POS jak na przykład podświetlane blendy informujące o bezpiecznym montażu czy też doradztwie projektanta.

Salon zajmuje powierzchnię 250m2, na której swoje miejsce znalazło blisko 100 sztuk drzwi oraz kilkadziesiąt wzorów podłóg.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz