/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Kolekcja Mebli Klose na targach MTP Meble Polska 2011

Kolekcja Mebli Klose

Autor:
Źródło: Kolekcja Mebli Klose
Data: 2011-03-03


Innowacyjne rozwiązania, premierowe kolekcje potwierdzające wartości marki Klose, projekty umożliwiające nowe spojrzenie na możliwości aranżacyjne – to tegoroczne propozycje Kolekcji Mebli Klose zaprezentowane na Międzynarodowych Targach MTP Meble Polska 2011.

Złoty Medalista MTP - Uno bello Kolekcji Mebli KLoseZłoty Medalista MTP - Uno bello Kolekcji Mebli KLoseFot. Kolekcja Mebli Klose

Firma Klose, w tym roku postawiła na różnorodność projektów przygotowując ofertę dostosowaną zarówno do odbiorcy ceniącego wyrafinowane wzornictwo, jak i Klientów stawiających na ponadczasowy, funkcjonalny design. Najwyższa jakość wykonania, oryginalne wzornictwo i naturalne piękno drewna – na ekspozycji targowej pokazano 5 programów mebli z drewna litego.

Wśród prezentowanych kolekcji znalazły się m.in. nowoczesne meble o dekoracyjnych frontach inspirowanych pięknem morskich fal, meble zaprojektowane w duchu klasycznej elegancji, jak i urokliwe meble w stylu prowansalskim.

Goście odwiedzający stoisko firmy Klose mogli zapoznać się z nowymi kolekcjami do salonu i gabinetu z linii wzorniczej Uno bello. W ofercie Uno bello znalazły się także rozwiązania umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie przedpokoju. Najwyższa jakość wykonania i nowoczesność rozwiązań technologicznych została doceniona przez profesjonalistów  z branży. Kapituła konkursu przyznała kolekcji Uno bello Złoty Medal MTP Meble Polska 2011. Przyznana nagroda to już 15-ty Złoty Medal w historii targowych prezentacji firmy Klose.

„Tworząc naszą  ekspozycję targową chcieliśmy zaprezentować naszym Partnerom nie tylko efekty  poszukiwań wzorniczych, ale przede wszystkim potwierdzić wartości marki Klose. Wartości, które swoje odzwierciedlenie znalazły zarówno w premierowych kolekcjach, jak i w nagrodzonej Złotym Medalem MTP Meble Polska 2011 linii Uno bello. Cieszymy  się, że podczas tych 4 dni targowych nasze stoisko było areną tak wielu spotkań i rozmów biznesowych, bo przecież targi poznańskie to przede wszystkim ludzie – nasi Partnerzy. To oni jako pierwsi oceniają nasze propozycje i mogą zaświadczyć, że jesteśmy niezmiennie wierni wysokim standardom marki Klose.

Dziękujemy za wszystkie komentarze na temat prezentowanych przez nas propozycji. Możliwość poznania opinii naszych odbiorców jest dla nas niezmiernie ważna. Pozytywne sygnały świadczące o tym, iż premierowe kolekcje spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony gości odwiedzających nasze stoisko to dla nas powód do dumy.

Wszystkim Partnerom, którzy poświecili nam swój cenny czas i przyjęli nasze zaproszenie serdecznie dziękujemy.”
– mówi Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Kolekcji Mebli Klose Zenon Klorek.

Kolekcja Mebli Klose na targach MTP Meble Polska 2011 (Zdjęcia: 3)

Złoty Medalista MTP - Uno bello Kolekcji Mebli KLoseJedna z prezentowanych na targach premierowych kolekcji – K9Targi Meble Polska to doskonała okazja do kontaktu z partnerami handlowymi.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz