/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

SoFab - Nowe targi dla branży tapicerskiej

MTP

Autor: oprac. dja
Źródło: MTP
Data: 2011-02-27


W dniach 15-17 listopada 2011r. w Poznaniu odbędą się Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab.

Targi SoFab 2011 to okazja do zapoznania się najnowszymi trendamiTargi SoFab 2011 to okazja do zapoznania się najnowszymi trendamiFot. P.Piosik

Targi SoFab będą doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami ze świata tekstyliów, tkanin obiciowych i komponentów do produkcji mebli tapicerowanych.

- Organizowane przez nas targi, oprócz promocji nowości rynkowych, są platformą wymiany poglądów na temat proponowanych wzorów oraz koncepcji funkcjonalnych – mówi Hanna Ochnik – Pawłowska, dyrektor targów Drema i Furnica.

Międzynarodowe Targi Poznańskie, organizator listopadowego spotkania branży tapicerskiej, proponują wystawcom pakietową ofertę uczestnictwa w targach wraz z dodatkowymi usługami reklamowymi.

Dużym atutem formuły organizacyjnej targów SOFAB jest infrastruktura oraz specjalne pakiety uczestnictwa dla gości targowych, które obejmują darmowy wstęp, bezpłatny katalog oraz możliwość nieodpłatnego korzystania z punktów cateringowych Rest&Meet. A ze wspomnianych wygód już niebawem skorzystają producenci mebli tapicerowanych, projektanci oraz osoby związane z realizacją tego rodzaju mebli w zakładach produkcyjnych.

SoFab - Nowe targi dla branży tapicerskiej (Zdjęcia: 2)

Targi SoFab 2011 to okazja do zapoznania się najnowszymi trendamiTargi SoFab odbędą się jesienią 2011 roku w Poznaniu

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz