/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Drewnostyl wprowadza na rynek nową markę stylowych mebli dla dzieci

Drewnostyl

Autor: oprac. dja
Źródło: Drewnostyl
Data: 2011-02-23


Pinio to nowa marka polskiej firmy Drewnostyl. W całości dedykowana jest naturalnym meblom dziecięcym w stylu holenderskim. Nazwa Pinio związana jest ściśle z materiałem, z którego wykonana jest większość mebli - lite drewno sosnowe.

Meble Pinio - kolekcja BarcelonaMeble Pinio - kolekcja BarcelonaFot. Drewnostyl

W skład portfolio marki wchodzi osiem zróżnicowanych stylowo kolekcji. Znajdziemy wśród nich zarówno pozycje klasyczne jak i nowoczesne wzornictwo. Punktami wspólnymi są zawsze: czystość formy, klasyczne bryły i niezwykła dbałość o każdy szczegół wykonania.

Gdy w latach dziewięćdziesiątych Holendrzy przyjechali do firmy Drewnostyl z pomysłem produkowania stylowych, klasycznie prostych mebli dla dzieci, mało kto w Polsce doceniał ich piękno i wyjątkowość. Z tego powodu do 2008 roku blisko 99% realizowanych zamówień było eksportowanych na zachodnie rynki. Na przestrzeni niemal 20 lat Polacy otworzyli się na nowatorskie rozwiązania, zachodnie style i innowacyjne podejście do aranżacji wnętrz. Dziś chcemy nie tylko tworzyć oryginalne i piękna wnętrza, ale zwracamy również coraz większą uwagę na materiały, z których wykonane są kupowane przez nas przedmioty, szczególnie te przeznaczone dla dzieci.

Meble Pinio to idealna propozycja dla osób poszukujących klasycznych w formie, oryginalnych mebli dla dzieci, które nie zaburzą ogólnego stylu aranżacji mieszkania. Holenderski styl, stonowana kolorystyka i proste kształty czynią z nich ekskluzywną alternatywę dla kolorowych, powszechnie dostępnych mebli dziecięcych na rynku. Wszystkie kolekcje wykonane są ze zdrowych i przyjaznych materiałów, w większości z litego drewna sosnowego. Cechuje je niepowtarzalny, ujmujący urok, ekologia, naturalność i bezpieczeństwo użytkowania.

***
Firma Drewnostyl powstała w 1992 roku. Od początku działalności zajmuje się produkcją naturalnych mebli z litego drewna sosnowego. Z biegiem czasu oraz rozwojem firmy pojawiały się również wyroby z innych materiałów jak MDF oraz płyta wiórowa, jednak cały czas głównym zakresem działalności jest lite drewno. Flagowym produktem firmy pozostają meble dziecięce z litego drewna sosnowego. Jak dotąd, w programie produkcji znalazło się kilkaset różnych wzorów komód, szafek, witryn, regałów na wino itd. Ważnym aspektem działalności jest również produkcja mebli hotelowych. W ciągu ostatnich kilku lat Drewnostyl wykonał kompletne wyposażenie meblowe dla kilkunastu hoteli we Francji.

Drewnostyl wprowadza na rynek nową markę stylowych mebli dla dzieci (Zdjęcia: 2)

Meble Pinio - kolekcja BarcelonaMeble Pinio - kolekcja Tolo

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz