/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Abra otworzyła kolejny sklep w Szczecinie

Abra

Autor: pks
Źródło: Abra
Data: 2011-02-23


19 lutego sieć Abra Sklepy Meblowe otworzyła swoją kolejną placówkę na północy Polski. Nowy sklep został uruchomiony w Szczecinie, w Galerii Handlowej EKKOMEBLE – oferującej produkty wyposażenia wnętrz.

Nowa placówka to drugi sklep Abry w Szczecinie, gdzie Abra jest już obecna od 2007r. Następne otwarcie Abry zaplanowano na 4-tego marca br. w Słupsku.

ABRA S.A. jest obecna na polskim rynku meblarskim od ponad 20-lat. Obecnie zarządza siecią ponad 70 sklepów w całej Polsce. Swoją ofertę mebli kieruje do szerokiego grona klientów o różnych upodobaniach i możliwościach finansowych. Wielokrotnie nagradzana przez konsumentów i branżę: niedawno otrzymała tytuł Złoty Laur Konsumenta w kategorii sklepy meblowe oraz nagrodę Grand Prix, a także znalazła się na wysokiej pozycji w prestiżowym rankingu polskich przedsiębiorstw – Diamenty Forbesa 2011.

Sklepy sieci Abra odwiedza prawie 2 miliony klientów rocznie. Spółka zatrudnia ok. 900 osób w całej Polsce. W ostatnim roku obrotowym (2009/2010) odnotowała ponad 245 mln przychodów. Obecnie spółka szuka nie tylko pracowników do nowych sklepów, ale również partnerów zainteresowanych prowadzeniem własnych sklepów w systemie franczyzowym.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA