/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Kronospan: Przełom w panelach podłogowych

Kronospan

Autor:
Źródło: Kronospan
Data: 2011-01-30


Polimeryzowane panele podłogowe serii My Style i Brilliance Floor koncernu Kronospan to połączenie komfortu i ciepła podłogi drewnianej z zaletami zwykłych paneli podłogowych.

Fot. Kronospan

Nowoczesna technologia polimeryzacji paneli podłogowych „High Definition Design” opracowana przez specjalistów Kronospan, to unikalne rozwiązanie dające szeroki wybór dekorów – od naturalnego olejowanego drewna do podłóg o wysokim połysku. Charakteryzuje się ona również bardzo dużą trwałością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu objęty gwarancją producenta okres eksploatacji to nawet 20 lat. Polimeryzowane panele serii Brilliance Floor i My Style można kupić już w prawie 200 najlepszych sklepach z podłogami a już 13 stycznia 2011 roku, będzie można je zobaczyć na specjalnie zorganizowanym evencie w salonie firmowym grupy Kronospan - Malta Trading w Poznaniu przy ulicy Wołkowyskiej 32.

Ciszej…

Dzięki technologii polimerowej podłoga Brilliance Floor i My Style jest wyraźnie cichsza od laminatu, nie wymaga dodatkowego wyciszenia, dzięki czemu uzyskano efekt cichej podłogi drewnianej lub elastycznej.

Cieplej...
Wyraźnie cieplejsza i bardziej delikatna w dotyku, jak prawdziwe drewno. Wykończenie powierzchni daje poczucie komfortu porównywalne z użytkowaniem lakierowanego lub olejowanego drewna.

Trwalej...
Powłoka polimerowa wykorzystywana w panelach Brilliance Floor i My Style jest elastyczna i o wiele grubsza niż w przypadku zwykłych paneli laminowanych, dzięki czemu jest o wiele bardziej odporna na uderzenia, a ewentualne zarysowania są mniej widoczne niż w przypadku zwykłego „laminatu”.

Idealny wygląd...
BrillianceFloor to podłogi najwyższej jakości. Dzięki użyciu opatentowanej technologii „High Definition Design” uzyskano doskonały efekt naturalnego drewna, który odzwierciedlony jest w matowych i błyszczących wykończeniach paneli.

Technologia „High Definition Design” została opracowana na potrzeby koncernu Kronospan i jest wykorzystywana w polskich zakładach Grupy zlokalizowanych w Strzelcach Opolskich. Podłogi Brilliance Floor otrzymały w kwietniu 2010 roku tytuł „Odkrycie roku” w konkursie „Laur konsumenta”. Ten prestiżowy konkurs wyróżnia najlepsze produkty dostępne na polskim rynku.

Kronospan: Przełom w panelach podłogowych (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz