/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Barlinek odpowiedzialny społecznie

Barlinek

Autor:
Źródło: Barlinek
Data: 2011-01-27


Barlinek S.A. potwierdził, że jest spółką zachowującą najwyższe standardy odpowiedzialności społecznej. 25 stycznia br. Giełda Papierów Wartościowych ogłosiła nowy skład Respect Indexu, w którym Barlinek ponownie jest jedną z 16 spółek, które spełniają bardzo wysokie wymogi w zakresie zarządzania, ładu informacyjnego, relacji inwestorskich, etycznego działania oraz dbałości o ekologię.

Respect Index zadebiutował na GPW w Warszawie w listopadzie 2009 r. To unikalny projekt warszawskiej giełdy, którego celem jest promowanie odpowiedzialnego zarządzania w spółkach publicznych. Barlinek S.A. znalazł się wśród 16 spółek, które weszły do wymienionego indeksu.

Rating spółek powstał na podstawie badania ankietowego, obejmującego obszary zrównoważonego rozwoju, ładu korporacyjnego, zarządzania oraz komunikacji z różnorodnymi grupami interesariuszy. Dodatkową weryfikację przedsiębiorstw odpowiedzialnych społecznie stanowił audyt, przeprowadzony przez Giełdę Papierów Wartościowych, Stowarzyszenie emitentów Giełdowych oraz firmę Deloitte.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz