/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Baltic Wood na targach Domotex 2011

Autor:
Źródło: Baltic Wood
Data: 2011-01-26


Baltic Wood już po raz 12-sty wziął udział w największych w Europie targach wykończeń powierzchni – Domotex 2011, które odbyły się w dniach 15-18.01.2011 r. w Hanowerze. Nowoczesne stanowisko i luksusowe produkty firmy zyskały uznanie wystawców i zwiedzających.

Podłogi doskonałe™ na targach Domotex 2011Podłogi doskonałe™ na targach Domotex 2011Fot. Baltic Wood

W tym roku Baltic Wood na targach zaprezentował produkty z dwóch linii – ekskluzywnej Elite Line i nowoczesnej Style Line. Pierwsza zachwyciła koneserów podłóg wykonanych z najszlachetniejszego drewna, zamkniętego w pełnej lub dwurzędowej desce, którzy cenią sobie naturalne piękno. Druga – miłośników zróżnicowanych kolorystycznie podłóg z trójrzędowej klepki, lubiących łączyć klasykę z nowoczesnością. 

Dużym zainteresowaniem cieszyła się też przygotowana strefa z produktami wykonanymi z dębu. Goście mogli zobaczyć podłogi uszlachetniane lakierem matowym, olejem naturalnym ECO i różnokolorowymi bejcami oraz perełki z kolekcji Boutique Collection – podłogi, w których naturalna struktura drewna podkreślana jest poprzez specjalny proces szczotkowania.

Przebiegające pod hasłem „The Magic of Flooring” targi po raz kolejny udowodniły, że stanowią ważny punkt w kalendarzu imprez branżowych. Przez cztery dni z najnowszymi trendami i innowacjami zapoznawało się blisko 40 tys. osób, a swoją ofertę zaprezentowało blisko 1350 wystawców z 87 krajów.

Baltic Wood na targach Domotex 2011 (Zdjęcia: 3)

Podłogi doskonałe™ na targach Domotex 2011Podłogi doskonałe™ na targach Domotex 2011Podłogi doskonałe™ na targach Domotex 2011

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA