/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Wojciech Gieburowski - Człowiekiem Roku w branży meblarskiej

Kolekcja Mebli Klose

Autor:
Źródło: Kolekcja Mebli Klose
Data: 2011-01-18


Zwycięzcą rankingu "Człowiek Roku 2010", organizowanego przez miesięcznik branżowy Meble Plus, został Wojciech Gieburowski, Prezes Kolekcji Mebli Klose. Ranking powstał w oparciu o głosy osób z branży – producentów, dystrybutorów oraz przedstawicieli salonów meblowych.

Wojciech Gieburowski - Człowiek Roku 2010Wojciech Gieburowski - Człowiek Roku 2010Fot. kol

11 stycznia w Warszawie, w Hotelu Polonia Palace odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursach „Człowiek Roku 2010” i „Firma Roku 2010”. Laureatem tegorocznej edycji rankingu „Człowiek Roku” został Wojciech Gieburowski, Prezes Kolekcji Mebli Klose. Przyznany tytuł to wyraz uznania za konsekwentne kontynuowanie przyjętej strategii w kreowaniu wizerunku firmy i marki Klose.  Wybierając „Człowieka Roku 2010” respondenci docenili również charyzmę i osobowość Wojciecha Gieburowskiego.

Wyróżnienie zostało przyznane w oparciu o ranking organizowany przez redakcję miesięcznika Meble Plus wśród przedstawicieli branży meblarskiej.

„Jest mi niezmiernie miło, że koledzy z branży zauważyli wysiłek mojego zespołu bo tak traktuje przyznane mi wyróżnienie „Człowiek Roku 2010”. Jest to ukłon w stronę wyznawanych przez nas wartości, docenienie ciężkiej pracy. Tym co nam zaufali mogę obiecać, że postaramy się ich nie zawieźć.” – mówił podczas gali Prezes Kolekcji Mebli Klose, Wojciech Gieburowski.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz