/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Wszystko o podłogach na Budmie 2011

Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy

Autor:
Źródło: Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy
Data: 2011-01-08


Dla poszukujących inspiracji i wiedzy na temat najnowszych trendów w zakresie wykończenia podłóg jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa Budma 2011, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 11-14 stycznia będzie nie lada gratką. Firmy z branży zaprezentują całą gamę nowoczesnych wzorów, innowacyjnych produktów i technologii dostępnych na rynku. Nowością będzie Salon Parkietów.

Fot. SPP

Ekspozycja Budmy 2011 dowodzi, że drewno nadal jest bardzo popularnym materiałem stosowanym do pokrywania podłóg. Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy (SPP) wraz z targami poznańskimi zorganizuje ekspozycję specjalną Salon Parkietów.

Stowarzyszenie przygotowuje ciekawe konferencje na temat nowoczesnego parkieciarstwa oraz warsztaty dla parkieciarzy, gdzie podczas widowiskowych pokazów mistrzowie sztuki parkieciarskiej dzielić się będą umiejętnościami i tajnikami swojego fachu.

We współpracy z SPP powstanie na targach ekspozycja specjalna Salon Parkietów. Stowarzyszenie zorganizuje także zawody o tytuł „Stolicy Polskiego Parkieciarstwa”, które odbywać się będą na antresoli pawilonu 6A. Podczas dwudniowych zmagań uczestnicy konkursu układają fragment posadzki o powierzchni 1 m2. Jury ocenia prace i wyłania zwycięzców.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz