/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Classen na targach budowlanych: Poznań - Hanower - Monachium

Classen-Pol

Autor:
Źródło: Classen-Pol
Data: 2011-01-07


2011 rok rozpocznie się dla firmy Classen niezwykle pracowicie. Producent podłóg i skrzydeł drzwiowych zamierza zaprezentować się na trzech najważniejszych targach branżowych: Budma w Poznaniu oraz Domotex i Bau w niemieckich Hanowerze i Monachium.

Opracowany przez Classen system Gekko, pozwala montować panele laminowane na ścianachOpracowany przez Classen system Gekko, pozwala montować panele laminowane na ścianachFot. Classen

Pierwszym przystankiem na europejskiej mapie targów budowlanych, podczas których Classen zaprezentuje swoją ofertę jest Poznań. 11 stycznia rozpocznie się tam jubileuszowa, dwudziesta edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2011. Dla Classena będzie to już 13 wizyta na tej imprezie. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Zrównoważone budownictwo – Inwestycja w przyszłość”. Firma zaprezentuje tam pełną gamę podłóg i drzwi, w tym m. in. najnowszą kolekcję paneli Soft&Silent, ofertę skrzydeł drzwiowych, frontów meblowych i listew przypodłogowych, a także nowoczesny system umożliwiający instalację paneli laminowanych na ścianie – System Gekko. Targi Budma należą do grona wiodących spotkań biznesowych branży budowlanej w tej części Europy. Impreza potrwa do 14 stycznia.

W dniach 16-19 stycznia 2011r. w Hanowerze (Niemcy) odbędzie się z kolei największe coroczne spotkanie firm branży podłogowej. Na targach Domotex pierwsze skrzypce będzie grała niemiecka firma Classen GmbH & Co KG, a polska spółka Classen Floor będzie jej tam towarzyszyć. Niemiecki producent zaprezentuje w Hanowerze najnowsze kolekcje podłóg: Exstravagant, Wiparquet, Visiogrande i Soft&Silent. Firma jest obecna na Targach w Hanowerze od 1998 roku.

Niemal równolegle z targami w Hanowerze rozpoczyna się budowlana impreza w Monachium. To już ostatni przystanek na targowym szlaku firmy Classen. Podczas Światowych Targów Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych BAU, w Monachium spotkają się eksperci związani z planowaniem przestrzennym, budowaniem oraz zarządzaniem nieruchomościami. Wiodącymi tematami tegorocznej edycji będą „Badania i innowacje” oraz „Budownictwo uwzględniające potrzeby wszystkich pokoleń”. Classen pojawi się w Monachium po raz pierwszy i zaprezentuje różne modele skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, frontów meblowych i listew przypodłogowych. Targi BAU rozpoczną się 17 stycznia i będą trwały pięć dni.

- W 2011 roku nowością w naszym kalendarzu imprez targowych są targi BAU w Monachium. Zaprezentujemy tam nasze najnowsze kolekcje skrzydeł drzwiowych i liczymy na wiele konstruktywnych spotkań z innymi producentami światowych marek oraz oczywiście z klientami. Nasze produkty zaprezentujemy również na dwóch innych, największych imprezach wystawienniczych w branży budowlanej. W ten sposób drzwi i podłogi firmy Classen będą mogli poznać wszyscy interesujący się wyposażeniem wnętrz w Europie
- mówi Anna Górecka, dyrektor ds. marketingu Classen.

***
Na polskim rynku firma Classen reprezentowana jest przez spółkę CLASSEN-POL SA, a jej główna siedziba mieści się w Rybniku-Zwonowicach. Szeroka gama produktów firmy obejmuje oprócz paneli podłogowych również drzwi, ościeżnice oraz materiały wykończeniowe.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz