/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zapraszamy na jubileuszową BUDMĘ

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2011-01-05


W dniach od 11 do 14 stycznia 2011 roku branża budowlana już po raz dwudziesty spotyka się w Poznaniu na BUDMIE. Największe targi budowlane w tej części Europy co roku gromadzą liderów rynku, uznane marki oraz firmy inwestujące w innowacyjność i dynamiczny rozwój.

Budma 2011Budma 2011

Tematem przewodnim tegorocznej BUDMY jest „Zrównoważone budownictwo – Inwestycja w przyszłość”. Nowoczesne energooszczędne materiały oraz technologie izolacji cieplnej stanowić będą jeden z głównych wątków przyszłorocznych ekspozycji specjalnych, przede wszystkim przestrzeni BudShow i Budownictwo pasywne. Po raz pierwszy na targach Budma tak kompleksowo przedstawione zostaną możliwości pozyskiwania do ogrzewania domów energii ze źródeł odnawialnych. Swoją ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz urządzeń wykorzystujących energię geotermalną.  

Targom Budma 2011 towarzyszyć będzie wyjątkowo bogaty program wydarzeń. Obok kilkudziesięciu specjalistycznych konferencji tematycznych (m.in. Debata na temat zrównoważonego budownictwa, Dzień Architektury, Dzień Urbanistyki, Dzień Inżyniera Budownictwa, Kongres Dekarzy Polskich) odbędzie się także wiele prezentacji, warsztatów i pokazów na przestrzeniach specjalnych. Jak co roku zwiedzający targi BUDMA będą mogli obejrzeć cieszące się niesłabnącym zainteresowaniem pokazy sztuki dekarskiej, ciesielskiej i glazurniczej w wykonaniu mistrzów zawodu.

Podczas tegorocznej edycji zmianie ulegnie układ oraz wzbogacony zostanie zakres ekspozycji. Tematyka targów obejmować będzie wszystkie etapy realizacji inwestycji budowlanej - od projektowania, prac gruntowych oraz sprzętu budowlanego na placu budowy, przez elementy konstrukcyjne, ściany i elewacje, stropy, posadzki, stolarkę otworową, drzwi, dachy, chemię budowlaną i ceramikę łazienkową,  po systemy wykończeniowe i systemy zarządzania budynkiem.

Dwudziesta edycja BUDMY cieszy się ogromnym zainteresowaniem wystawców. W porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego wielkość zamówionej powierzchni jest większa o 20 proc. Jubileusz zachęcił do udziału liczne firmy, które do tej pory nie prezentowały swojej oferty na targach. Wśród wystawców i tym razem licznie reprezentowane są firmy zagraniczne. Swoje narodowe wystąpienia zorganizowały m. in. firmy z Białorusi, Chin, Finlandii, Francji, Hiszpanii i Rumunii. Wzrosty dotyczą niemal wszystkich branż reprezentowanych w tematyce targów.

Szczególnie atrakcyjnie zapowiada się ekspozycja stolarki otworowej. Swoimi produktami pochwalą się najważniejsi producenci okien, m.in. Fakro, Okpol, Pozbud i Rotofrank. Udział w targach potwierdzili już także czołowi producenci drzwi, m .in. firmy Classen, DRE, Polskone, Porta. Specjalnie dla branży stolarki otworowej już po raz drugi podczas BUDMY odbędą się organizowane w cyklu dwuletnim Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech.

Po raz szósty w ramach BUDMY odbędzie się CBS Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness i Spa, będące największymi w Polsce targami poświęconymi branży budownictwa sportowego. W ramach CBS swoje produkty i najnowsze osiągnięcia materiałowe, technologiczne i konstrukcyjne zaprezentują producenci i dystrybutorzy z sektora budownictwa sportowego i rekreacyjnego oraz producenci materiałów, wyposażenia i technologii stosowanych w obiektach sportowych, rekreacyjnych i turystycznych, wellness i spa.


Więcej informacji: www.budma.pl

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz