/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Stolbud Włoszczowa cieszy się uznaniem profesjonalistów

Stolbud Włoszczowa

Autor:
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Data: 2010-12-16


Firma Stolbud Włoszczowa dynamicznie się rozwija, a wysoka jakość oraz innowacyjność jej produktów została doceniona przez specjalistów z branży budowlano-wnętrzarskiej. Dowodem na to jest udział przedstawicieli Stolbud Włoszczowa w licznych spotkaniach z architektami i projektantami oraz w specjalistycznych seminariach, a także uzyskanie certyfikatu "Firma Przyjazna Architektom".

Fot. Stolbud Włoszczowa

Stolbud Włoszczowa zaspakajając oczekiwania klientów, stale udoskonala swoje produkty. Wykorzystuje przy tym najnowsze technologie oraz specjalistyczną wiedzę merytoryczną. Oferując nowoczesne, innowacyjne wyroby, kreuje nowe trendy w branży stolarki okiennej i drzwiowej. Osiągnięcia przedsiębiorstwa zostały zaprezentowane szerokiemu gronu specjalistów podczas cyklu spotkań, seminariów oraz konferencji naukowej, które odbyły się w mijającym roku. Były one doskonałą okazją do przestawienia zalet drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej oferowanej przez włoszczowskiego producenta.

Nowoczesne okna i drzwi z drewna
Podczas cyklu seminariów "Spotkania Regionalne", które odbyły się pod patronatem Gazety Budowlanej Millennium, Stolbud Włoszczowa scharakteryzował  korzyści płynące z posiadania drewnianych okien i drzwi, podkreślając ich wysokie parametry techniczno-użytkowe. Z kolei spotkania organizowane przez Agencję Marketingową Marek Antoń były okazją do zaprezentowania zastosowań stolarki okiennej i drzwiowej wykonanej z drewna w nowoczesnej architekturze. Ten ostatni cykl zaowocował uzyskaniem przez Stolbud Włoszczowa certyfikatu "Firma Przyjazna Architektom". Profesjonalnie przygotowane prezentacje oraz aktywny udział przedstawicieli przedsiębiorstwa w szkoleniach zostały docenione przez głosujących. Otrzymanie certyfikatu z pewnością pozytywnie wpłynie na wizerunek Stolbudu Włoszczowa jako rzetelnej, godnej zaufania spółki, cieszącej się uznaniem architektów.

Okna o doskonałej izolacyjności akustycznej
W październiku 2010 roku firma Stolbud Włoszczowa wzięła aktywny udział w konferencji szkoleniowej organizowanej przez agencję Art Media Technics, przy współpracy z Zakładem Akustyki Instytutu Techniki Budowlanej z Warszawy. Tematem przewodnim sympozjum były problemy akustyczne w budownictwie. Z ramienia Stolbudu Włoszczowa wystąpił technolog przedsiębiorstwa, Augustyn Zioło, przedstawiając prezentację pt. "Okna WS 6000 "AKUSTIK" z jedynym w Polsce certyfikatem na znak jakości akustycznej AQ-ITB".

- Tworzymy innowacyjne produkty o wyróżniających się parametrach technicznych. Cieszymy się, że zaprojektowany przez nas model okna został doceniony przez profesjonalistów. Warto przypomnieć, iż posiada on certyfikat jakościowy wydany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie, a także został wyróżniony złotym medalem na targach Budma w Poznaniu. Nasza firma jest nastawiona na stały rozwój, wysoką jakość produktów oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań – podkreśla Augustyn Zioło.

Zaproszenie przedstawicieli firmy Stolbud Włoszczowa do udziału w spotkaniach szkoleniowych świadczy o uznaniu, jakim cieszy się spółka w gronie specjalistów z dziedziny architektury i budownictwa. Seminaria były doskonałą okazją do zaprezentowania aktualnej oferty produktowej przedsiębiorstwa oraz podzielenia się z innymi profesjonalistami wiedzą merytoryczną dotyczącą produkcji najwyższej jakości stolarki okiennej i drzwiowej.
 
***
Stolbud Włoszczowa S.A. jest jednym z wiodących producentów stolarki drzwiowej i okiennej w Polsce. Firma skutecznie łączy bogatą, wynikającą z ponad 40 letniego doświadczenia tradycję  z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. Wszystkie produkty Stolbud Włoszczowa S.A. posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego przez nią asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001. To potwierdzenie, że wszystkie produkty odpowiadają  istotnym europejskim wymaganiom dotyczącym zdrowia, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

W roku 2008 do sprzedaży trafiło innowacyjne, energooszczędne okno Capital skutecznie ograniczające straty ciepła i  charakteryzujące się jednym z najlepszych parametrów izolacyjności termicznej i akustycznej w Polsce.

Firma od lat stale współpracuje z jednostkami notyfikowanymi w Polsce takimi jak min. Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Znajduje się także na liście firm rekomendowanych przez Związek Polskie Okna i Drzwi.

Stolbud Włoszczowa cieszy się uznaniem profesjonalistów (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz