/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Budma 2011: Jubileuszowo i innowacyjnie

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2010-12-14


Styczniowe targi budowlane w Poznaniu będą miały wyjątkowy, jubileuszowy charakter. Specjaliści z branży już po raz dwudziesty spotkają się w Poznaniu, by uczestniczyć w największych targach budowlanych w naszej części Europy.

Fot. Budma 2011

Mimo iż koniunktura budownictwa nadal nie rozpieszcza, zainteresowanie udziałem w jubileuszowych targach Budma (11-14.01.2011) jest wyjątkowo duże i już wiadomo, że styczniowa edycja będzie znacznie większa od tegorocznej. Wzrosty dotyczą niemal wszystkich branż reprezentowanych w tematyce targów.

Oprócz blisko półtora tysiąca firm prezentujących na stoiskach swoją najnowszą ofertę dla budownictwa na zwiedzających targi czeka wyjątkowo bogaty program wydarzeń. W trakcie czterech targowych dni odbędzie się kilkadziesiąt specjalistycznych konferencji. Bardzo atrakcyjnie zapowiada się debata na temat zrównoważonego budownictwa w Unii Europejskiej oraz Dni Inżyniera Budownictwa poświęcone w tym roku problematyce eurokodów i budownictwu po powodziach. Niewątpliwym hitem bogatego kompleksu wydarzeń dla architektów będzie Dzień Architektury, którego gościem specjalnym będzie utytułowany fiński projektant Rainer Mahlamäki. Odbędzie się także wiele prezentacji, warsztatów i pokazów na przestrzeniach specjalnych jak np.: przestrzeń dla architektów Archispace wraz z Akademią efektywnego projektowania, pokazy sztuki dekarskiej, Nowoczesny Warsztat Ciesielski, Budynek bez barier, Salon Parkietów, ekspozycja ceramiki budowlanej czy kamień w budownictwie. Budma będzie też miejscem zmagań najlepszych rzemieślników. W ramach targów zorganizowane zostaną IV Glazurnicze Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Młodych Parkieciarzy.

Zapraszamy do Poznania!

Więcej informacji: www.budma.pl

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz