/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Kurier Drzewny w nowej szacie i kontrolowanym nakładzie

Autor: dja
Źródło: KD MEDIA
Data: 2010-12-11


Z początkiem przyszłego roku miesięcznik "Kurier Drzewny" wprowadza zmiany, które unowocześnia szatę graficzną i zwiększą wiarygodność czasopisma.

Fot. Kurier Drzewny

Jak informuje wydawnictwie KD MEDIA nowa grafika "Kuriera Drzewnego" (w skład którego wchodzi znana rubryka "Przegląd Meblarski") wprowadza znaczące zmiany, których efektem są:
- większa dynamika pisma dzięki zmiennej kolorystyce,
- wygląd gazety zgodny z bieżącymi trendami;
- lepsza czytelność gazety;
- ciekawe możliwości wyróżniania i podpisywania zdjęć.

Od nowego roku "Kurier Drzewny" znajdzie się w gronie tytułów, których nakład kontrolowany jest przez Związek Kontroli Dystrybucji Prasy. Poddanie się kontroli nakładu, to uwiarygodnienie wydawnictwa wobec reklamodawców i czytelników.  - Nie kryjemy tego co robimy i dokładamy wszelkich starań by być rzetelnym i nowoczesnym medium dla branży drzewnej oraz meblarskiej - mówi Marcin Juwa z wydawnictwa KD MEDIA.

***
"Kurier Drzewny", którego integralną część stanowi „Przegląd Meblarski” wydawany jest przez spólką KD MEDIA. Pismo ukazuje się w nakładzie 15000 egzemplarzy. Dystrybuowane jest poprzez prenumeratę, hurtownie meblarskie oraz jest rozdawane na najważniejszych wydarzeniach branży drzewnej i meblarskiej – targach, sympozjach i dniach otwartych. Gazeta kompleksowo opisuje produkcję, technologię, komponenty oraz wydarzenia dla sektora drzewnego i meblarskiego w kraju i zagranicą.

Prenumeratę "Kuriera Drzewnego" możesz zamówić w naszym sklepie internetowym >>>

Kurier Drzewny w nowej szacie i kontrolowanym nakładzie (Zdjęcia: 4) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA