/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Statuetka TopBuilder dla płyty budowlanej MFP

Pfleiderer

Autor:
Źródło: Pfleiderer
Data: 2010-12-10


Płyta budowlana MFP znalazła się w grupie przyznawanych przez redakcję miesięcznika Builder oraz Kapitułę konkursu wyróżnień TopBuilder. Tytuł ten, już po raz trzeci, otrzymały produkty najwyższej jakości, cechujące się innowacyjnymi rozwiązaniami, mające zastosowanie w budownictwie i architekturze. TopBuilder dla płyty MFP to kolejne prestiżowe wyróżnienie branżowe, świadczące o coraz większej popularności i doskonałej jakości propozycji firmy Pfleiderer.

 Z ramienia firmy Pfleiderer, statuetkę TupBuilder odebrał Robert Dziewulski. Z ramienia firmy Pfleiderer, statuetkę TupBuilder odebrał Robert Dziewulski.Fot. Pfleiderer

Coroczne wyróżnienia TopBuilder przyznawane są według klarownych i przejrzystych zasad klasyfikacji, na podstawie wnikliwych analiz i bacznych obserwacji rynku budowlanego i produktów, które się na nim pojawiają. Konkurs ma na celu wyłonienie na przełomie roku najnowocześniejszych, a jednocześnie cechujących się najlepszymi parametrami produktów, rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych, mających zastosowanie w szeroko pojętym sektorze budowlanym. Organizatorom konkursu przyświeca idea poszerzania wiedzy uczestników procesu budowlanego na temat najnowszych rozwiązań, niezbędnych do budowy, bądź modernizacji obiektów, które powinny gwarantować wysoką jakość, trwałość i bezpieczeństwo.

Podczas uroczystej gali, która odbyła się 2 grudnia 2010r. w Warszawie, statuetkami TopBuilder wyróżniono 39 firm. W tegorocznej edycji dużą uwagę poświęcono szeregowi materiałów pochodzenia naturalnego, które otrzymały wyróżnienia. Wśród nich znalazła się drewnopochodna płyta budowlana MFP, co pokazało, jak wiele osiągnąć można jeszcze w pozornie tylko znanej już i nasyconej gałęzi budownictwa.

„Drewnopochodna płyta budowlana MFP zdobywa coraz większe uznanie wśród przedstawicieli branży budowlanej, jako alternatywa płyty OSB. Coraz liczniejsze nagrody i wyróżnienia potwierdzają jej doskonałe parametry i atrakcyjność, z punktu widzenia fachowców. Ogromnie cieszymy się z tak dobrego przyjęcia naszej propozycji przez rynek, a w szczególności przez tych, którzy stosują MFP w swojej codziennej pracy, czyli przez fachowców. Są oni dla nas najbardziej wartościowym opiniodawcą.” – mówi Robert Dziewulski,  Manager ds. Rynku Budowlanego Pfleiderer.

Przyznając płycie MFP wyróżnienie TopBuilder, Kapituła konkursu brała pod uwagę zarówno jakość materiałów i technologii zastosowanych przy produkcji, innowacyjność materiału, jego parametry techniczne, jak i spektrum zastosowań produktu, jego wpływ na podniesienie jakości i bezpieczeństwa w procesie budowlanym, poszanowanie środowiska naturalnego, a także potwierdzenia i rekomendacje laboratoriów i jednostek certyfikujących.

Statuetka TopBuilder dla płyty budowlanej MFP (Zdjęcia: 2)

 Z ramienia firmy Pfleiderer, statuetkę TupBuilder odebrał Robert Dziewulski.Na gali pojawili się przedstawiciele rynku budowlanego, środowiska architektów, a także politycy, związani z tematyką infrastruktury.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz