/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Kolekcja Mebli Klose na targach Invest-Hotel 2010

Klose

Autor:
Źródło: Klose
Data: 2010-11-25


12. edycja Targów Wyposażenia Hoteli Invest-Hotel już za nami. Wśród ponad 170 wystawców swoją ofertę zaprezentowali również najwięksi liderzy branży meblarskiej. Dla firmy Klose była to okazja do przedstawienia nowej oferty przygotowanej z myślą o rynku kontraktowym.

Kolekcja Mebli Klose na targach Invest-Hotel 2010Kolekcja Mebli Klose na targach Invest-Hotel 2010Fot. Kolekcja Mebli Klose

Nowe kolekcje, interesujące rozwiązania stworzone z myślą o wyposażeniu sal konferencyjnych i restauracji to propozycja firmy Klose zaprezentowana na tegorocznych targach Invest-Hotel 2010. Wśród prezentowanych nowości znalazły się kolekcje nowoczesne i klasyczne, programy pozwalające na wyposażenie standardowych pokoi gościnnych, apartamentów, przytulnych pensjonatów oraz stylizowanych dworków. Targowa ekspozycja została tak zaprojektowana by pokazać gotową koncepcję wyposażenia pokoi w dwóch odmiennych stylach. Zaprezentowane na stoisku kunsztowne meble z kolekcji Rafael Contract oraz wyróżniająca się smukłymi kształtami brył i blaskiem delikatnych aplikacji w srebrnym kolorze linia Quattro Contract udowodniły, że wnętrza hotelowe mogą być wyjątkowe, a jednocześnie wyposażone zgodnie z obowiązującymi normami.

Swoją premierę na targach miały również eleganckie meble z linii Milo Contract, łącząca stylistykę mebli klasycznych i nowoczesnych kolekcja Atut Contract oraz nowoczesny program Duo Contract.

-Meble Klose to nie tylko meble do jadalni, sypialni czy domowego gabinetu, to również kolekcje pozwalające zaaranżować wnętrza dworków, restauracji i hoteli. Targi Invest-Hotel, w których już po raz drugi wzięliśmy udział, są doskonałą okazją do przybliżenia tej części oferty właściwej grupie odbiorców. Podczas targów przeprowadziliśmy wiele interesujących rozmów biznesowych, które mam nadzieję, zaowocują dalszą współpracą – mówi Zenon Klorek, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu firmy Klose – Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Klose Contract.

Kolekcja Mebli Klose na targach Invest-Hotel 2010 (Zdjęcia: 2)

Kolekcja Mebli Klose na targach Invest-Hotel 2010Nowa oferta firmy Klose dla branży hotelarskiej

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz