/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Firma Crystal sp. z o.o. z certyfikatem FSC

NEPCon

Autor:
Źródło: NEPCon
Data: 2010-11-18


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w firmie Crystal sp. z o.o. w Toruniu. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-005160, obowiązujący w okresie od 15.10.2010 r. do 14.10.2015 r.

Fot. Crystal

Firma Crystal sp. z o.o. jest producentem i dystrybutorem drzwi antywłamaniowych i wewnętrznych marki Splendoor oraz okien PCV. W ofercie firmy znajdują się nowoczesne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo i komfort życia. Produkty poprzez ograniczanie strat ciepła przyczyniają się do zmniejszenia kosztów ogrzewania, a w konsekwencji do redukcji emisji CO2. Drzwi z naturalnego drewna sosnowego to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie środowisko naturalne i aspekt ekologiczny. Materiał pochodzi tylko ze źródeł kontrolowanych.

Stalowe drzwi antywłamaniowe Splendoor, uzbrojone są w sprawdzone i skuteczne rozwiązania zabezpieczające przed włamaniem lub napadem. Stolarka PCV jest uzupełnieniem oferty firmy.
Obecnie firma współpracuje z wieloma sieciami na terenie Polski i za granicą - Castorama, OBI, Praktiker, Bauhaus, Door-Pol.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz