/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Stolbud Włoszczowa stawia na ergonomię i bezpieczeństwo pracy

Stolbud Włoszczowa

Autor:
Źródło: Stolbud Włoszczowa
Data: 2010-11-04


Producent okien i drzwi Stolbud Włoszczowa został laureatem regionalnego etapu konkursu "Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej". Włoszczowskiego producenta stolarki okiennej i drzwiowej wyróżniono za tworzenie ergonomicznych warunków pracy.

Fot. Stolbud Włoszczowa

Regionalny etap XVII edycji konkursu został rozstrzygnięty w październiku 2010. Do rywalizacji firmę Stolbud Włoszczowa zgłosił Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach. Przedsiębiorstwo wyróżniono za szczególną dbałość o bezpieczeństwo zatrudnionych. Nagrodę z rąk Jadwigi Pechty, Okręgowego Inspektora Pracy, odebrał Grzegorz Sorbian, Pełnomocnik Zarządu firmy Stolbud Włoszczowa.

- Pracownicy naszej firmy wykonują swoje obowiązki w warunkach przyjaznych i bezpiecznych dla zdrowia. Staramy się eliminować wszelkie zagrożenia, do jakich może dojść w fabryce. W naszych zakładach stosujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, co obniża ryzyko wypadków oraz podnosi komfort pracy. Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione – mówi Grzegorz Sorbian, Pełnomocnik Zarządu spółki Stolbud Włoszczowa.

Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej
Celem organizowanego co roku konkursu jest promowanie oraz upowszechnianie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i ergonomii pracy. Rywalizacja przebiega w dwóch etapach: regionalnym i ogólnopolskim. W pierwszej kolejności uczestników ocenia komisja powołana przez Okręgowy, a w drugiej Główny Inspektorat Pracy. W konkursie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa, w których warunki pracy zostały pozytywnie ocenione.

Współzawodniczące firmy są podzielone na trzy grupy, w zależności od liczby zatrudnionych pracowników. Stolbud Włoszczowa zdobyła wyróżnienie w kategorii dużych zakładów, zatrudniających ponad 250 osób.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz