/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Konferencja: Nowoczesne rozwiązania w maszynach leśnych

Drewno.pl

Autor: oprac. dja
Źródło: Drewno.pl
Data: 2010-11-04


W sobotę, 20 listopada 2010r. do Staszowa k. Kielc na konferencję pod tytułem „Nowoczesne rozwiązania w maszynach leśnych”.

Harwester trzebieżowy Entracon DelawareHarwester trzebieżowy Entracon DelawareFot. Drewno.pl

Konferencja składać się będzie z dwóch części. W pierwszej zaprezentowane zostaną referaty wygłoszone przez polskich dilerów maszyn leśnych, głównie harwesterów, poświęcone rozwiązaniom technicznym stosowanym w ich produktach. W drugiej części uczestnicy konferencji zobaczyć będą mogli maszyny podczas pracy.

Na konferencję zostali zaproszeni wszyscy dilerzy harwesterów w Polsce. Zgłosiło się również kilku przedstawicieli firm oferujących inne maszyny oraz drobny sprzętu przeznaczony do prac leśnych.

Konferencja skierowana jest do właścicieli i pracowników zakładów usług leśnych, operatorów maszyn leśnych, pracowników nadleśnictw oraz innych osób zainteresowanych techniką leśną.

Patronat nad konferencją sprawują: Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu, Centrum Kształcenia Przedsiębiorców Leśnych, Stowarzyszenie Przedsiębiorców Leśnych.

Część seminaryjna odbędzie się w Hotelu Lord (Staszów, ul. Nasienna 8, www.hotel-lord.com.pl). Pokazy terenowe zaplanowane zostały w lesie koło Staszowa.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają ciepły posiłek.
Zgłoszenia uczestnictwa w konferencji do 15 listopada: konferencjadlazuli@gmai.com Liczba miejsc jest ograniczona.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz