/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Salon Heban Gdańsk w nowej odsłonie

Kolekcja Mebli Klose

Autor:
Źródło: Kolekcja Mebli Klose
Data: 2010-11-03


Najnowsze kolekcje, aranżacje prezentujące aktualne trendy w wystroju wnętrz – to wszystko czeka na nas w nowym salonie meblowym Heban Gdańsk.

Fot. Klose

Przestronne wnętrza salonu Heban Gdańsk zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie Klientów. Niebanalne aranżacje przyciągają uwagę i zapadają w pamięć. To gotowe projekty wnętrz stworzone by inspirować i ułatwiać podejmowanie decyzji zakupowych.

Na ponad 3000 m2; znajdziemy bogatą ofertę mebli marki Klose, wśród nich najnowsze kolekcje - Uno bello w wersji orzech oraz buk, nowoczesną i elegancją linię mebli do sypialni Multiform czy linię Lifeline w obu wariantach wykończenia.

Kolekcje zaprezentowane zostały z dbałością o każdy detal, by w pełni wyeksponować piękno mebli Klose. Inspirujące aranżacje pozwalają kupującym wyobrazić sobie jak poszczególne rozwiązania aranżacyjne będą się prezentować w przestrzeniach własnego domu.

Odmienione wnętrza salonu to nie tylko źródło inspiracji dla urządzających dom czy mieszkanie, Heban Gdańsk oferuje Klientom usługi w zakresie doradztwa oraz doskonały serwis klientowski ze strony przedstawicieli marki Klose.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA