/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Salon Heban Gdańsk w nowej odsłonie

Kolekcja Mebli Klose

Autor:
Źródło: Kolekcja Mebli Klose
Data: 2010-11-03


Najnowsze kolekcje, aranżacje prezentujące aktualne trendy w wystroju wnętrz – to wszystko czeka na nas w nowym salonie meblowym Heban Gdańsk.

Fot. Klose

Przestronne wnętrza salonu Heban Gdańsk zaprojektowane zostały z myślą o wygodzie Klientów. Niebanalne aranżacje przyciągają uwagę i zapadają w pamięć. To gotowe projekty wnętrz stworzone by inspirować i ułatwiać podejmowanie decyzji zakupowych.

Na ponad 3000 m2; znajdziemy bogatą ofertę mebli marki Klose, wśród nich najnowsze kolekcje - Uno bello w wersji orzech oraz buk, nowoczesną i elegancją linię mebli do sypialni Multiform czy linię Lifeline w obu wariantach wykończenia.

Kolekcje zaprezentowane zostały z dbałością o każdy detal, by w pełni wyeksponować piękno mebli Klose. Inspirujące aranżacje pozwalają kupującym wyobrazić sobie jak poszczególne rozwiązania aranżacyjne będą się prezentować w przestrzeniach własnego domu.

Odmienione wnętrza salonu to nie tylko źródło inspiracji dla urządzających dom czy mieszkanie, Heban Gdańsk oferuje Klientom usługi w zakresie doradztwa oraz doskonały serwis klientowski ze strony przedstawicieli marki Klose.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz