/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Steinhoff żegna się z Andreasem Bogdanskim

Autor:
Źródło: Steinhoff Europe Upholstery
Data: 2010-10-27


Ze skutkiem natychmiastowym Steinhoff Europe Upholstery żegna się z Andreasem Bogdanskim, który od marca 2009 odpowiadał za kierowanie działaniami grupy Steinhoff w funkcji CEO w zakresie mebli tapicerowanych. Stanowisko Steinpol Central Services (SCS) w Rzepinie/Polska piastują Gerhardus Venter (finanse) i w przyszłości Jürgen Mußmann (dział technologiczny). Obsada marketingu i zbytu w SCS pozostaje bez zmian. W przypadku Hukla Möbel GmbH w Gengenbach, gdzie za kierownictwo odpowiadali wspólnie Gerhardus Venter i Andreas Bogdanski, dotychczasowy kierownik zbytu Christian Maurer awansuje na dyrektora ds. marketingu i zbytu.

Dotychczasowy kierownik ds. zbytu Steinhoff Europe Uphostery, Mirko Micalef przejmuje, zgodnie z własnym życzeniem, stanowisko key accounter w Bruno Steinhoff GmbH. O stałość prezentacji rynkowej i kontakt z klientem dbają w działach zbytu SCS Polsteria, PoCo,  sit&more i sprzedaży wysyłkowej przedstawiciele istniejących zespołów.

Odpowiedzialność za zbyt i marketing w Europie Zachodniej marek takich jak Dieter Knoll, Esprit i Designwerk przejmuje także Christian Maurer. Kieruje on  zespołami zbytu znanych marek, które są sprzedawane i produkowane przez spółkę Zsolt Miklos Kanizsa Trend Kft., Nagykanizsa/Węgry. 

Bruno Steinhoff zamierza, bez przejmowania stanowiska operacyjnego, koordynować działania w zakresie dążenia do osiągnięcia odpowiednich kompetencji i wiarygodności, wspierać je i uczestniczyć w ich realizacji.

Bruno Steinhoff: „W ciągu ostatnich dwóch, trzech lat przeszliśmy intensywny rozwój, który zapewnił nam poważne udziały w rynku. Teraz chodzi o to, aby zapewnić pracownikom, rynkowi i klientom tradycyjne wartości, takie jak solidność i stabilność, aby te wartości przywrócić. Nic nie zmieniamy poza tym, że chcemy być w bliskim kontakcie z naszymi partnerami na rynku i chętnie otworzymy ponownie drzwi dla dobrych pracowników, których w ostatnim czasie utraciliśmy”.

Steinhoff Europe Upholstery zalicza się ze swoimi zakładami w Niemczech, Polsce i na Węgrzech do liderów rynkowych w zakresie produkcji mebli tapicerowanych w Europie Środkowej. Oferta obejmuje produkty w zakresie cenowym - od najniższego do segmentu Upper Class. Osiągniętą pozycję rynkową firma chce rozbudowywać poprzez otwartość, uczciwość i bliski kontakt z klientem - jak twierdzi Bruno Steinhoff, który znów chce nadać tym wartościom najwyższy priorytet na poziomie kierownictwa przedsiębiorstwa.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz