/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Black Red White otworzył nowy salon w Mielcu

Black Red White

Autor: dja
Źródło: Black Red White
Data: 2010-10-24


MEBLE-Black Red White, spółka należąca do Grupy Black Red White – największego polskiego producenta i dystrybutora mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz – uruchomiła w Mielcu nowy salon meblowy wraz z profesjonalnym studiem kuchni, galerią dekoracji oraz oświetlenia.

Na 2 tys. m² powierzchni, w ponad 60 zaaranżowanych pokojach prezentowanych jest około 750 wzorów funkcjonalnych mebli do salonów, pokojów dziecięcych i młodzieżowych, sypialni, jadalni oraz gabinetów. Uzupełnienie oferty stanowią meble tapicerowane. W salonie można nabyć kuchnie na indywidualne zamówienie oraz komplety mebli kuchennych dostępne „w szybkiej sprzedaży”.

„Salon w Mielcu jest już 4 nowym, dużym sklepem firmowym Black Red White, który został otwarty w 2010 roku w Polsce. W okresie ostatnich dziesięciu miesięcy uruchomiliśmy również kilka profesjonalnych studiów kuchni. Kolejny salon otwieramy na Podkarpaciu – jest to szczególnie ważny dla Grupy region, ponieważ zlokalizowana jest tu część produkcji, jak również logistyka i hale magazynowe. Myślimy prorozwojowo, dlatego systematycznie rozszerzamy naszą sieć sprzedaży” – powiedział Robert Kwiecień, prezes zarządu MEBLE-Black Red White Sp. z o.o.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA