/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Certyfikat FSC dla firmy KALMEX

NEPCon

Autor:
Źródło: NEPCon
Data: 2010-10-19


W ramach programu SmartWood organizacji Rainforest Alliance, NEPCon wykonał audyt w firmie P.H.P.U KALMEX Małgorzata Kalita w Obornikiach Śląskich. W efekcie wykonanej oceny kontroli pochodzenia produktu przyznano firmie certyfikat FSC (Forest Stewardship Council) o numerze SW-COC-005149, obowiązujący w okresie od 12.10.2010r. do 11.10.2015r.

Kolekcja mebli BretagneKolekcja mebli BretagneFot. Kalmex

Firma PHPU KALMEX działa na polskim i zagranicznym rynku producentów mebli ogrodowych od 1990 roku. Firma produkuje meble metalowo-drewniane jak i całe z drewna. Kluczowymi odbiorcami są stali partnerzy z Holandii, Niemiec, Francji oraz koncerny browarnicze działające na polskim rynku.

Meble produkowane przez firmę Kalmex cechują się wysoką jakością, precyzją wykonania i wieloletnim okresem użytkowania. W ofercie znajdują się meble metalowo-drewniane, w klasycznym, ponadczasowym stylu, jak i meble nowoczesne, projektowane według najnowszych europejskich i światowych trendów.
 
Firma dysponuje fachową i wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą posiadającą wieloletnie doświadczenie w wytwarzaniu mebli ogrodowych jak i innych produktów drzewnych. Na przestrzeni lat firma stale się rozwija, inwestuje w nowe hale produkcyjne jak i park maszynowy.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA