/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

100 lat gwarancji na drewniane podłogi

Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe

Autor:
Źródło: Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe
Data: 2010-10-13


Długoletnia gwarancja świadczy o klasie oferowanych produktów. W związku z tym firma Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe wprowadziła nowe warunki gwarancji – niektóre produkty są nią objęte nawet przez sto lat.

Fot. Kopp - Podłogi Naturalnie Doskonałe

- Jakość produktów w naszej ofercie pozwala nam udzielać wieloletniej  gwarancji. Wiemy, że deski podłogowe, przy prawidłowym montażu, mają pełnić swoje funkcję przez długie lata. Dlatego chcemy zapewnić naszych klientów, że produkty, które u nas kupią,  będą im służyć przez wiele lat. Wieloletnia gwarancja ma podkreślić, że mogą nam zaufać – mówi Katarzyna Wątor, Dyrektor ds. Marketingu w Kopp – Podłogi Naturalnie Doskonałe.

Według nowych warunków gwarancyjnych podłogi w pomieszczeniach mieszkalnych objęte są trzydziestoletnią gwarancją. Dotyczy to desek wykonanych z bambusa, drewna litego i podłóg wielowarstwowych. Deski przeznaczone do łazienek i pomieszczeń o podwyższonej wilgotności objęte są jeszcze dłuższą gwarancją, trwającą  sto lat.

Kopp-Podłogi Naturalnie Doskonałe, obejmuje pięcioletnią gwarancją także deski tarasowe, które ze względu na swoje zastosowanie, są szczególnie narażone na wpływ warunków atmosferycznych.

- Nowe zasady gwarancji, dają pewność naszym klientom, że podłogi i tarasy wykonane z naszych produktów, będą mogły być bezproblemowo użytkowane przez długie lata – dodaje Katarzyna Wątor.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

wiedza lub jej brak [1]

doskonały chwyt marketingowy; tylko czy jesteśmy pewni, co sprzedajemy?w dzisiejszych czasach klient przy pomocy prawników szybko zweryfikuje.

truchal [7]Odpowiedz na ten komentarz2010-10-14 07:41:12

Zgłoś nadużycie

Wiedza to podstawa w drewnie

100 lat gwarancji to przynajmniej nie poważne.Deski podłogowe czy parkiety mogą oczywiście wytrzymać 100 lat a nawet więcej,pytanie w jakim stanie.
Po za tym każdy musie dokładnie wiedzieć z jakiego surowca,jak jest suszona,montowana,konserwowana podłoga naturalna.Jakie to pomieszczenia,wilgotności,rodzaj eksploatacji oraz montaż.To wszystko ma decydujący wpływ na trwałość podłogi.Wiadomo że wiele tych materiałów na rynku nie spełnia podstawowych norm.Są jednak dobre,profesjonalne podłogi z drewna.

Adam [100]Odpowiedz na ten komentarz2010-10-25 13:57:53

Zgłoś nadużycie

Dokładnie, jest to "chłit matetingowy" - jak wyegzekwować gwarancję ...

powyżej 5-10 lat?
1) rachunków z reguły już nie ma (ani u klienta, ani w firmie)
2) firmy też może nie być (zostanie zlikwidowana, przekształcona wykupiona lub upadnie)
3) udowodnienie np po 5 latach użytkowania, że podłoga "zepsuła się" z winy producenta jest moim zdaniem niewykonalne, a bynajmniej szanse są na to nikłe

Michał [141]Odpowiedz na ten komentarz2010-10-14 11:37:39

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz