/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Jak trwoga, to do...

NSZZ Solidarność

Autor: dja
Źródło: NSZZ Solidarność
Data: 2010-10-12


Środowiska związane z Lasami Państwowymi protestują przeciw włączeniu PGL LP do sfery budżetowej. Leśna Solidarność chce w tym celu wykorzystać Kościół.

Fot. Drewno.pl

Zbigniew Kuszlewicz, Przewodniczący Krajowego Sekretariatu Zasobów Naturalnych Ochrony Środowiska NSZZ "Solidarność", w liście skierowanym do leśników wzywa do zamawiania mszy świętych we wszystkich parafiach w kraju lub poproszenie proboszczów o włączenie w modlitwie wiernych naszej prośby „aby rządzący krajem nie podejmowali decyzji wbrew woli narodu oraz nie doprowadzili do zniszczenia najcenniejszego dobra narodowego jakim są Lasy Państwowe" oraz odczytanie w ogłoszeniach parafialnych tekstu mającego na celu "uświadamiania naszego społeczeństwa o krzywdzących nas wszystkich zamiarach Rządu Polskiego".

"Poza prośbą o opaczność Bożą, liczyć musimy na pomoc naszego społeczeństwa , mając w perspektywie ostateczny bój o PGL PL wyrażony w ogólnonarodowym referendum. Jego wynik możemy poprzedzić uświadomieniem Polaków o niebezpieczeństwie, będącym następstwem planów Rządu RP." - pisze Kuszlewicz.

* Pisownia cytatów oryginalna

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz