/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Najszybszy wkręcający Polak wyłoniony w konkursie DeWALT

DeWALT

Autor:
Źródło: DeWALT
Data: 2010-10-01


19 września 2010 roku w Poznaniu odbył się krajowy finał "DeWALT Yamaha R1 Challenge 2010". Międzynarodowy konkurs wyłonił najszybszego polskiego operatora wiertarko - wkrętarek DeWALT. Został nim Arkadiusz Grzesik ze Stalowej Woli.

Konkurs DeWALT na wkręcanie 2010Konkurs DeWALT na wkręcanie 2010Fot. DeWALT

Firma DeWALT, producent profesjonalnych elektronarzędzi i akcesoriów, zorganizowała krajowy finał konkursu na najsprawniejsze wkręcenie wkrętów wiertarko-wkrętarką tej firmy. 19 września 2010r. na Torze Poznań, w trakcie trwania wyścigów motocyklowych "DeWALT Yamaha R1 Challenge 2010", rywalizowali między sobą najlepsi polscy kandydaci do tytułu najszybszego operatora urządzenia marki DeWALT. Bezkonkurencyjny okazał się Arkadiusz Grzesik, który uporał się z zadaniem konkursowym w czasie 11,02 sekundy i tym samym pokonał siedemnastu rywali. Zwycięzca zmierzy się w międzynarodowych finałach już
6 i 7 listopada br. w hiszpańskiej Walencji, gdzie będzie walczył o główna nagrodę - motocykl Yamaha R1.

Polski finalista zapowiada solidny trening przed światowymi rozgrywkami. Zapewne ułatwi mu to zadanie wiertarko-wkrętarka akumulatorowa DeWALT DCD935L2, której stał się posiadaczem. Arkadiusz Grzesik przewiduje poprawienie czasu i zejście poniżej 10 sekund w zbliżającej się walce o tytuł najszybszego operatora wkrętarki w całej Europie.

Regionalny finał wkręcania na czas odbywał się w trakcie wyścigów motocyklowych "DeWALT Yamaha R1 Challenge 2010". Goście mieli okazję poczuć emocje związane z tą dyscypliną sportową oraz poznać drużyny motocyklowe biorące udział w zawodach. Dużym zainteresowaniem cieszył się team YAMAHA POLand POSITION, którego partnerami technicznymi są firmy narzędziowe DeWALT i Stanley. Swobodny dostęp do alei serwisowej oraz możliwość spotkania czołowych motocyklistów teamu, m.in.: Przemysława Salety, Adama Badziaka i Adriana Paska przyciągały wielu odwiedzających.

Regionalne kwalifikacje konkursu "DeWALT Yamaha R1 Challenge 2010" odbyły się w pierwszych trzech kwartałach tego roku, podczas 40 imprez lokalnych, organizowanych w różnych zakątkach Polski. Łącznie wzięło w nich udział blisko 2 tysiące użytkowników elektronarzędzi.

Konkurs "Wkręcanie na czas" to nie jedyne wydarzenie organizowane przez firmę DeWALT.  sezonie wiosna - lato 2010r. zainteresowani ofertą tej marki mieli okazję spotkać się ze specjalistami DeWALT podczas ponad 100 dni otwartych organizowanych wspólnie z dystrybutorami, na blisko 500 placach budowy oraz w ok. 300 indywidualnych firmach wykonawczych. Na rynku profesjonalnych elektronarzędzi marka DeWALT wyróżnia się nie tylko znakomitą jakością swoich produktów i konkurencyjną ceną, ale także różnymi imprezami, jakie organizuje dla swoich użytkowników.

***
Konkurs na wkręcanie na czas jest organizowany na świecie od 2003 roku. Polega na wkręceniu do końca pięciu wkrętów w drewno, w jak najkrótszym czasie, przy użyciu akumulatorowej wiertarko-wkrętarki DeWALT. Obecnie Kwalifikacje Krajowe odbywają się w: Austrii, Belgii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Grecji, Węgrzech, Irlandii, Luksemburgu, Północnej Irlandii, Holandii, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rosji, Słowacji, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii, Ukrainie i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

***
DeWALT - amerykański producent elektronarzędzi dla profesjonalistów. Firma została założona w 1924 roku przez Raymonda De Walta. DeWALT jest wyspecjalizowanym producentem maszyn do obróbki drewna i metalu. W swej ofercie posiada również szeroki asortyment elektronarzędzi przenośnych jak wiertarki, młoty, szlifierki kątowe. Oferuje także akcesoria do swoich produktów.

DeWALT jest wiodącą na rynku amerykańskim, a w ostatnich latach najbardziej dynamicznie rozwijającą się marką elektronarzędzi na świecie.

Żółto-czarna kolorystyka jest charakterystycznym znakiem towarowym profesjonalnych elektronarzędzi i akcesoriów DeWALT.

Najszybszy wkręcający Polak wyłoniony w konkursie DeWALT (Zdjęcia: 3)

Konkurs DeWALT na wkręcanie 2010Konkurs DeWALT na wkręcanie 2010 - Zwycięzca Arkadiusz GrzesikKonkurs DeWALT na wkręcanie 2010 - uczestnicy i organizatorzy

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz