/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Komunikat OZPPD dotyczący protestu leśników

OZPPD

Autor: Mirosław Florkiewicz
Źródło: OZPPD
Data: 2010-09-29


29 września br. Ogólnopolski Związek Pracodawców Przemysłu Drzewnego skierował do swoich członków komunikat w sprawie sprzeciwu leśników wobec włączenia PGL LP do sektora finansów publicznych. Treść komunikatu przedstawiamy poniżej.

Leśnicy protestujący przeciw włączeniu PGL LP do sfery budżetowej nie mają poparcia przemysłu drzewnego.Leśnicy protestujący przeciw włączeniu PGL LP do sfery budżetowej nie mają poparcia przemysłu drzewnego.Fot. B. de Worde

Z uwagi na napływające do Biura Związku informacje od naszych Członków, że w związku z histerią jaka zaistniała w PGL LP wywołaną Uchwałą Nr 119 Rady Ministrów z dnia 3 sierpnia 2010 o włączeniu tej państwowej jednostki organizacyjnej do podmiotów sektora finansów publicznych, co przejawia się m.in. podsuwaniem przez pracowników PGL LP apeli popierający sprzeciw PGL LP dla zamierzeń Rządu RP i nakłanianiem przedsiębiorców tartacznych do podpisywania się pod tymi apelami, jako wyrazem solidarności z pracownikami LP, prosimy aby Członkowie Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Przemysłu Drzewnego nie podpisywali indywidualnie takich apeli motywując, że oficjalne stanowisko w tej sprawie powinna wyrażać ich reprezentacja .

W przypadku jeżeli Członek Związku jest równocześnie członkiem PIGPD, to stanowisko w takiej sprawie uprawniony są wyrażać zarówno OZPPD oraz PIGPD.

Nadmieniamy, ze wyżej wymienione organizacje są, z wyłączeniem wszelkiego rodzaju stowarzyszeń, ustawowo uprawnione do występowania w imieniu swoich Członków do organów administracji państwowej.

Uważamy, ze podejmowane przez Radę Ministrów decyzje leżą w interesie całego społeczeństwa, w tym także w interesie wszystkich bez wyjątku przedsiębiorców branży drzewnej i dlatego przedsiębiorcy tartaczni nie powinni włączać się w sprawy, które mogą ograniczyć partykularne interesy pracowników PGL LP.

Liczba wyświetleń: 2737


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Zielona Mafia [1]

Nareście skończyły się przywileje dla szlachty zielońej, koniec wysokich pesji, a tagże głupich układów,krótko mówiąc koniec MAFI LEŚNEJ.


Norbi [1]Odpowiedz na ten komentarz2010-09-30 20:28:45

Zgłoś nadużycie

odp.: \

no jasne - równać wszystkich w dół! a co! ja mam źle to niech inni też. a co!

bogacz [1]Odpowiedz na ten komentarz2010-10-01 10:06:59

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA