/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

KOMFORT odznaczony Godłem Jakości Obsługi 2010

Komfort

Autor: Angelika Popiołek
Źródło: Komfort
Data: 2010-09-28


Klienci wyróżnili Sklepy KOMFORT Godłem „Jakość Obsługi 2010” w kategorii Podłogi w ogólnopolskim Programie "Jakość Obsługi".

Fot. Komfort

Już po raz trzeci sieć KOMFORT znalazła się gronie 100 najbardziej przyjaznych firm w Polsce. KOMFORT uzyskał wskaźnik pozytywnych opinii na poziomie 48%, powyżej średniej dla całej branży wynoszącej 38%. Klienci oceniali w tej kategorii m.in. umiejętność doradcze pracowników, uprzejmość i kulturę osobistą. W badaniu wzięło udział niemal 2 mln konsumentów, którzy zamieszczali swoje opinie na portalu www.jakoscobslugi.pl.
 
Zadowolenie klienta jest naszym nadrzędnym celem. Cieszymy się, że wprowadzone przez nas standardy obsługi zostały  już po raz trzeci docenione przez konsumentów. Bycie liderem zobowiązuje a sama nazwa brandu motywuje do pracy nad najwyższym komfortem zakupów - mówi Anna Heimberger, Dyrektor Marketingu Sklepy Komfort S.A.

Laureaci Godła Jakości Obsługi 2010 to firmy, które zostały wybrane przez społeczność Konsumentów jako najbardziej przyjazne klientom, prezentujące najwyższe standardy jakości obsługi zarówno w swoich branżach jak i na tle ogólnopolskiego wskaźnika jakości obsługi.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz